Ramazan Bayramı Paris Turu 3 Gece

Dünya üzerinde gidebileceğiniz, adı romantizmle her daim dip dibe anılan sayılı şehir var. Bunlardan bir tanesi de, dünyanın aşk kenti kabul edilen Paris! Yurt dışında balayı isteyenlerin vazgeçilmez adresi, aşk tazelemek için yapılan kaçamakların en doğru noktası, Sevgililer Günü sürpriz seyahati için en iyi fikir! Peki, bayram tatilinizi bu aşk kokan, yurt dışı tatilleri için tercih edilen popüler ülkeler arasında da sık sık adı geçen Paris’te geçirmek istemez misiniz?

Uzayıp giden bayram tatili boyunca her gününüzü bayramlaşmaya ayıracak değilsiniz. Bayram tatili fırsatı ile önünüze çıkan boşluğunuzu, onca iş yoğunluğunuz arasında fırsata çevirebilir, Ramazan Bayramı Paris Turu 3 Gece kaçamağı yapabilirsiniz.

Ramazan Bayramı Paris Turu 3 Gece

Sen Nehri çevresine kurulu olan Paris, Avrupa denildiğinde ilk akla gelen şehirlerin başında yer almaktadır. Birçok sebepten dolayı Paris’e yolculuk edebilir, defalarca bu tatili tekrarlamak için kendinize binlerce sebep üretebilirsiniz.

Sadece adının popülerliği ile değil, sahip olduğu tarihi eserleriyle de yurt dışı tatillerinizden birinde mutlaka Paris’i tercih etmelisiniz. Üstelik Paris sınırları içerisinde bulunan birçok tarihi yapı da UNESCO Dünya Mirası Listesi içerisinde yer almakta… Bunca önemli, tarihi değer taşıyan yapıyı görmek, yakından tanımak, tur rehberinizin bilgilendirmesi ile kültürünüzü artırmak için dahi Paris’e bir kaçamak yapmayı düşünebilirsiniz. Tur şirketlerinin sunduğu 3 gecelik kısa kaçamaklar, yurt dışı tatili fırsatı bulamamaktan yakınanlar için büyük avantaj!

Görkemli mimarisi ile Paris’te bulunan Notre Dome Katedrali’ni gezerken zamanda kısa bir yolculuğa çıkabilir, uzun bulvarları, parkları, güzel binaları arasında şehrin mimarisine hayran kalarak bir şehir keşfi yapabilirsiniz. Romantizm ve huzur için tatilinizde Paris’i tercih ediyorsanız çok aramanıza gerek yok. Şehrin kurulu olduğu Sen Nehri kıyısında kısa bir yürüyüş, gün batımını izleme, saatlerce nehir kenarında hiçbir şey yapmasanız dahi aradığınız huzura sizi kavuşturacaktır. Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi ve daha birçok tarihi yapıyı gezerken bol bol Paris’in lezzetli mutfağının da tadına bakabilir, nefis yemeklerini keşfedebilirsiniz.

Tur ile tatile çıktığınızda nerede kalınır, ne yenir, nasıl gidilir sorularının hiçbirini sormadan bu rüya şehri zahmetsizce gezebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*