7 Gece Ramazan Bayramı Benelux Turu

Belçika, Hollanda yani Nederland ve Lüksemburg’un isimlerinin birleşiminden oluşan Benelüks turu, Avrupa tatili yapmak isteyen birçok tatil severin gönlünde yatan aslan niteliğinde! Bir haftalık Avrupa tatiliniz boyunca 3 ülke görmek, kültürleri, yemekleri, coğrafyası, insanları ile tanışmak, bir dolu anı biriktirmek, her anını hafızalarınıza kazımak Avrupa tatilinin en eğlenceli ve en dolu dolu seçeneği… Avrupa’nın en renkli şehirlerinden Amsterdam’da başlayıp Brüksel ve Lüksemburg ile devam edecek gezi boyunca ülkelerin en meşhur noktalarında kahvaltı fotoğrafları çekecek, tarihi yapılarında kültür hazinenizi genişletebildiğiniz kadar genişleteceksiniz. Döndüğünüzde anlatacak çok şeyinizin olacağı bu tatili, neden Ramazan Bayramı tur fırsatları için değerlendirmiyorsunuz?

7 Gece Ramazan Bayramı Benelux Turu

Artık bayramda herkes bir yerlere kaçmak istiyor. Yorucu şehir hayatından kurtulmak, 1 haftalığına tatil yapmak, ruhu ve bedeni dinlendirip enerji toplamak için 7 Gece Ramazan Bayramı Benelux Turu en güzel tercih! Sizin planlarınızda bu bayram Ege’ye kaçmak olabilir fakat Benelüks tur gezisi hakkında bilgi sahibi olduğunuzda fikriniz tamamen değişecek!

Avrupa tatili yapmanın cebinizi yakacağını düşünüyorsanız hemen tur fırsatlarını incelemeye başlayın. Neredeyse Ege’de yapacağınız bir tatilin bütçesi kadar bütçe ayırmanız yeterli! Üstelik tur için ödeyeceğiniz ücretin içerisine ulaşımdan sabah kahvaltısına, konaklamadan şehirlerarası geçişine kadar tüm ücretler dahil. Siz sadece hediyelikler ve alışveriş için paranızı cebinize koyun, fotoğraf makinenizi alıp bavulunuzu doldurup tur şirketinin yönlendirmesinde muhteşem bir tatile çıkın.

Kendinize özel bırakılan zaman dilimlerinde Amsterdam’ın en iyi kulüplerini keşfedebilir, Brüksel ve Lüksemburg’da tarihi turistik gezilerinizin arasında büyüleyici alışveriş merkezlerinde soluklanabilirsiniz. Sadece çekeceğiniz fotoğrafları, anlatacağınız anıları düşünseniz dahi bu tatile değer!

7 gün boyunca bunlar beni kesmez diyenler için turlar içinde alternatiflerde mevcut. Çok uygun ücretler ödeyerek gittiğiniz ülkelerde keyifli deneyimler edinmek için küçük, birkaç saatlik turlara da katılabilirsiniz. Gecesi gündüzü ile dolu dolu geçecek bu tur boyunca sadece sarayları, manastırları, camileri, çeşmeleri, heykelleri gezmek zorunda değilsiniz. Kültür bakımından zengin Avrupa ülkelerinde sahne Showlarını da izleyebilir, hayatınız boyunca unutulmayacak anılarınıza anı eklemeye 7 Gece Ramazan Bayramı Benelux Turu sayesinde devam edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*