Bilbao Bordeaux Toulouse Marsilya Turu

Avrupa’nın liman şehirlerinde, sımsıcak atmosferi ile sizleri kucaklayan Marsilya, Fransa’nın 2. en büyük şehri olarak tanınıyor. Yılın her günü, her anı, her saati boyunca sıcak atmosferi, liman şehri olmanın verdiği ferahlığı ve canlılığı ile turistleri ağırlayan Marsilya, aynı zamanda Fransa’nın en eski şehri olma özelliğine de sahip. Limanı, rap ve hip-hop müziği ile turistler için ön plana çıkan, Fransa’nın kalbi olarak kabul edilen bu rüya gibi şehirde Avrupa yurt dışı tatili yapmak bir başka keyifli…

Huzurlu ve sıcak atmosferi ile tüm dertlerinizden sizi adım atar atmaz arındıracak, doğası, tarihi, kültürü, zenginlikleri ile şahane bir tatil fırsatı sunacak Marsilya’ya Marsilya tur fırsatları ile gidebilirsiniz. Fransa’ya düzenlenen turların bazılarının yolları da Marsilya’dan geçer fakat bu şehre ayrı bir zaman dilimi ayırmak onu yakından tanımak ve doyasıya keyfini çıkarmak için önemli.

Bilbao Bordeaux Toulouse Marsilya Turu

Muhteşem manzarası ile görür görmez Marsilya’ya hayran kalmanızı sağlayacak, içinizde burada yaşama isteği uyandıracak Notre Dame de la Garde şehir turuna başlamadan önce panoramik şehir turunu yapabileceğiniz enfes bir mekan. Tur ile birlikte gittiğinizde tarihine dair birçok bilgiye de sahip olma şansı yakalayacağınız Marsilya tatili boyunca harika şehir fotoğrafları çekebilirsiniz.

Hafif bir Fransız kahvaltısı yaptıktan sonra manzaraya karşı kahvelerinizi yudumlamak, şehir hakkında rehberinizden şimdiye kadar hiç duymadığınız hikayeleri dinlemek, turla birlikte şahane tatil fotoğrafları çekerek anılarınızı çoğaltmak… Bir yurt dışı tatilinden ne arıyorsanız hepsi bu turun içinde var!

Tur boyunca gezip göreceğiniz, bir soluklanmak için durabileceğiniz, ömrünüz boyunca hafızalarınızdan silemeyeceğiniz o kadar çok şeyi içinde barındırıyor ki Marsilya! En meşhur caddesi La Canebiere de uzun bir yürüyüşe çıkabilir, Vieux-Port adlı eski limanında kartpostallık fotoğraflar çekebilir, eski şehir merkezine giderek balık marketinde vakit geçirebilirsiniz. Rehber eşliğinde her adımınızda Marsilya’yı daha iyi tanıma fırsatı yakalayacağınız, yerlilerle ve diğer gezginlerle iletişim kurma şansı yakalayacağınız belki de yeni dostluklara imza atacağınız bu Marsilya turu tatil fırsatları kaçmaz! Erken rezervasyon ve ödeme kolaylıklarından faydalanmak için hemen araştırmalara başlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*