Bir Başka İtalya Turu 5 Ziyaret Yeri

Bu İtalya turu, bildiğiniz İtalya turlarına hiç benzemiyor. Adının tam özelliğini taşıyan Bir Başka İtalya Turu, ülkenin 5 ayrı noktasına sizleri tur imkanları ve ayrıcalıkları ile götürerek doyasıya bir Avrupa’da yurt dışı tatili imkanını sizlere sunuyor. Avrupa’nın en dikkat çekici ülkelerinden bir tanesi, en çok turist alan Avrupa ülkeleri listelerinde üst sıralarda yer alan ve yurt dışı tatili denildiğinde ilk akla gelen İtalya’yı Bir Başka İtalya Turu 5 Ziyaret Yeri turu ile gezmek bir başka eğlenceli! Yıl boyunca milyonlarca turisti topraklarında ağırlayan İtalya sadece sanatı, yemekleri ve kültürü ile değil, aynı zamanda farklı kent dokusu ile de gelen tüm turistleri etkilemeyi başarıyor.

Bir Başka İtalya Turu 5 Ziyaret Yeri

Organizasyonları, turist turları, şehrin kendi trafiği ile her an enerji dolu, hareketli sokakları ile sizleri beleyen İtalya’ya Bir Başka İtalya turu fırsatları ile gittiğiniz zaman ilk uğrak noktanız, Bali. Küçük ama sevimli bir İtalya şehri olan Bali’nin küçüklüğü ile anılmasına aldanmayın. Küçük coğrafyası içerisinde İtalya’nın en zengin gezilecek görülecek yerlerini barındırıyor. En güzel makarna çeşitlerini tadıp en özel İtalyan şarapları ile tanışacağınız Bali’den sonra istikametiniz ise Napoli. Sayısız güzelliği nedeniyle dünyanın dört bir yanından turist akınına uğrayan Napoli, İtalya’nın turizm anlamında en gözde şehirlerinin arasında ilk sıralarda yer alıyor. Aynı zamanda en büyük yerleşim yeri de olan Napoli’de ise muhteşem, yerken asla bitmesin isteyeceğiniz İtalyan pizzaları sizi bekliyor. Burada hazır yemek molası vermişken istiridyeli spagetti ve parmiggano peynirini de mutlaka tatmanız gerekiyor.

Roma, İtalya turu olur da Roma olmadan olur mu? Pizzanın, spagettinin şehri Roma’da artık İtalya’nın köklü tarihinin havasını soluyarak zamanda yolculuğa çıkmaya hazır olun. Vatikan’ı, Navona Meydanını, Piazza del campidoglio ve Colosseo’yu görmeden Roma’dan ayrılmayın. Ardından artık İtalya turlarının vazgeçilmezi haline gelen Floransa’ya geçebilirsiniz. Makarna ve pizza ziyafetlerinin ardından İtalya’nın enfes tatlılarına eşlik edecek mis kokulu kahvenizi burada içebilir, Floransa katedrali, Floransa çan kulesi ve Signoria Meydanını gezdikten sonra yolculuğun son noktası olan Venedik’e doğru yola çıkabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*