Malta Gozo Comino Adası Turları

Güzel bir yaz tatili yapmak isteyenler, denize, kuma, güneşe tatil boyunca doymak isteyenler ama bu tatil Türkiye’de olmasın diyenler… En uygun fırsatlar ile Avrupa’nın en popüler adası Malta’ya düzenlenen tur fırsatlarına katılmaya ne dersiniz? Alacağınız Shengen vizesi ile hemen erken rezervasyonunuzu yaptırabileceğiniz bu tatil boyunca çok eğleneceksiniz. Yunanistan, İtalya, İspanya kadar turistlerden ilgi görmese de özellikle Game Of Thrones dizisinin ardından sonra Malta’da da bir turizm patlaması yaşanıyor. Denize aşık, kumsallara tutkun olanların bayılacağı ve her fırsatta tekrar küçük bir kaçamak yapmak isteyeceği Malta, aslında 5 takım adadan oluşan bir devletin en büyük adası…

Tur fırsatı ile Malta’ya gitmişken diğer adaları da merak ederim diyorsanız tatil turu paketleri arasında o seçenek de yer alıyor.

Malta Gozo Comino Adası Turları

Sicilya’nın güneyinde, Güney Avrupa’da yer alan ve Orta Akdeniz’in en gözde tatil yerlerinden biri olarak dikkat çeken Malta, bulunduğu 5 takım adalık devletin en büyük adası… Ondan sonra ise büyüklük sıralamasında Gozo ve Comino Adaları geliyor. Bu adalar, Malta kadar meşhur olmasa da özellikle yaz aylarında denizin, kumun, güneşin tadını çıkarmak isteyenler tarafından sık sık tercih ediliyor.

Hazır vizeniz cebinizde, soluğu Avrupa’da almışken tek bir ada görüp gelmek pek içinize sinmiyorsa Malta Gozo Comino Adası Turları tam size göre! Çok uygun fiyatlara, istediğiniz tarih aralığında şahane bir tatil vadeden Malta, Gozo, Comino ada turları kaçmaz. Deniz tatilinin en güzelini, gece hayatının en hareketlisini, Avrupa yemeklerinin en lezzetlilerini tadacağınız bu tur boyunca Malta’dan başlayıp Goz ve Comino’da en meşhurları, en iyileri tecrübe etmeye devam edeceksiniz.

Kendi imkanlarınız ile çıktığınız Malta tatilinde bulamayacağınız imkanları en uygun fiyatlara sizlere sunan Malta tur tatilleri, internet sitelerinde tüm detayları ile yer alıyor. Hemen kısa bir araştırma yapıp tur planlamasını, ödeyeceğiniz ücretin içine nelerin dahil olduğunu öğrenerek rezervasyonunuzu yaptırabilir, valizinizi toplamaya başlayabilirsiniz. Her şey dahil Malta, Gozo ve Comino ada turlarında elinizi cebinize atmadan gezmenin keyfi için kontenjanlar dolmadan rezervasyonunuzu yaptırmayı ertelemeyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*