7 Gece 8 Gün Almanya Polonya Turu

Avrupa turu denildiğinde alışılmışın dışına çıkmak isteyen birçok tatil severin ilk tercih ettikleri rotaların başında Almanya – Polonya turları gelmektedir. Avrupa Birliği’ne üye olan ülkeler arasında en kalabalık olanı olarak bilinen Almanya, dünya tarihinin şairler ve düşünürler ülkesi olarak nam salması ile bilinmektedir. Avrupa tatili denildiğinde her ne kadar ilk sırada kabul edilmese de turizm acenteleri tarafından uygun fiyata sunulan, cazip fırsatlarla Almanya – Polonya turu kış tatilleri için ideal olarak tercih edilmektedir. Almanya’da başlayıp kültürel aktivitelerin bol olduğu, ılıman iklimi ile her mevsim şahane bir tatil imkanı tanıyan Polonya’da tatili noktalamak turlar ile oldukça keyifli olmaktadır.

7 Gece 8 Gün Almanya Polonya Turu

1 hafta boyunca hem Almanya’nın hem de Polonya’nın tarihi yerlerini görmek, kültürel aktivitelerinde eğlenirken öğrenmek, yemek kültürünü tatmak Avrupa havasını bu dünyanın en büyük ve kalabalık şehirleri arasında sayılan iki şehirde geçirmek birçok kişinin tercihidir.

Hem mimari özelliklerine hem şehir yapısına hayranlık duyacağınız Almanya’da gezi esnasında bilim ve teknoloji alanında ne kadar gelişmiş olduklarını da yakından gözlemleyebilirsiniz. Doğal güzellikler, binlerce yılın izlerini günümüzde halen taşıyan kültürel yapısı, lezzetli mutfağı ile Avrupa’da turistleri en iyi ağırlayan ülkelerden biri, Almanya. Kendi imkanlarınızla çıktığınız Almanya tatilinde büyüklüğü ile dehşete düşüren aynı zamanda kalabalık toplumuyla da baş döndüren şehirde kısa süreli tatiller zorlayıcıdır.

Hiç bilmediğiniz topraklarda sanki kendi ülkenizde geziyormuş gibi hissetmek, kısa zamanda çok anı ve çok bilgi biriktirerek tatilden dönmek 7 Gece 8 Gün Almanya Polonya Turu imkanları ile mümkün olmaktadır. Bu turlarda belki ömür boyu devam edecek dostluklar da kurulabilmekte, aynı zamanda kendi imkanlarınız ile çıkacağınız tatil masraflarının neredeyse yarı fiyatına 2 şehri 7 günde gezme fırsatı sizlere sunulmaktadır.

Almanya ile Polonya arasında siyasi yaşamda her ne kadar soğuk rüzgarlar esse de 7 gün boyunca bu iki şehirde geçireceğiniz tatil, sizlerin uzun yıllar boyunca içinizi ısıtacak anılar edinmenize olanak sağlayacak. Kontenjanlar dolmadan tatil planını yapıp rotanızı Almanya Polonya turlarına çevirirseniz pişman olmazsınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*