5 Gece Marsilya Nice Milano Turu

Dış hatlardan kalkacak olan uçakla, hayatınızın en güzel ve en özel 5 gecesini yaşayacağınız tatile başlamaya hazır mısınız? Bu kez rotanız, Akdeniz! Fransa’nın en eski ve en büyük ikinci şehri olan Marsilya’dan başlayıp, öğle tatillerinde dahi deniz keyfi yapan insanları ile ünlü olan Nice’in kıyılarına uzanmaya, hemen ardından sanatın, ticaretin, modanın, gösterinin, eğitimin ve turizmin kalbi olarak anılan Milano’da noktayı koymaya ne dersiniz? Eşsiz bir gezinti imkanı sunan, 5 Gece Marsilya Nice Milano Turu her yaş grubundan insanın ömründe en az 1 kere yapmayı arzu ettiği tatillerin ilk sıralarında yer alıyor.

5 Gece Marsilya Nice Milano Turu

Fransa’nın en pahalı evlerinin Marsilya’da bulunduğu söylentilerinin arasına mimarisi ile tam bir güzel sanatlar şaheserini yansıtan yapıları karışıyor. Dünya genelinde güzel sanatlara olan ilgisi ile tanınan Marsilya, sokaklarındaki her karede özellikle çeşmelerinde, lavanta tarlalarında bu düşkünlüklerini yansıtmaktan büyük keyif alıyor. İşte, Marsilya gezi turu fırsatları sizlere bir şehrin nasıl farklı dokunuşlar ile bir görsel şölen haline dönüştüğünü yakından görme imkanı sunuyor.

Tur denildiğinde bazı kesimlerde bir önyargı oluşabilmekte… Birçok insan, tur ile geziye çıktığında kısıtlanacağından, kendisini en rahat hissedeceği yerlerden birinde, tatildeyken özgürlük alanlarının sınırlanacağından endişe ediyor. Fakat bunları düşünmenize hiç gerek yok! Cep dostu fırsatlar ile en uygun 5 Gece Marsilya Nice Milano Turu imkanları sağlayan şirketler, rahatınız için tüm detayları sizlere sunuyor.

Ödediğiniz tur ücreti karşısında şehirlerarası ulaşım, kahvaltı vb. ihtiyaçlarınızı karşılayan turda aynı zamanda istediğiniz gibi tek başınıza keşfe çıkabileceğiniz, modanın başkenti Milano’da tatilin son saatlerini yaşarken gönlünüzce alışveriş yapabileceğiniz fırsatları da size sağlıyor. En iyi otellerde konaklama, size en uygun ve en hitap eden seçenekler ile Marsilya – Nice – Milano tatil fırsatı sunan turlar, rehberler eşliğinde de attığınız her adımda kültür hazinenize bir altın kazandırmaya yardımcı oluyor.

Turlar aynı zamanda sadece eşsiz bir tatil değil, yeni dostluklar kurmanın, yeni insanlar tanımanın fırsatını da ayaklarınıza getiriyor. 5 gün gibi kısa bir sürede vadettikleri ile tatil severlerin gönüllerinde taht kuran 5 Gece Marsilya Nice Milano Turu kaçmaz!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*