7 Gece Kurban Bayramı Benelux Turu

Tatil severler, bu tur imkanı kaçmaz! Her şeyden önce turun içinde Kuzey Avrupa’nın en renkli, en eğlenceli şehirlerinden bir tanesi var; Amsterdam! Liman kenti olmasından dolayı kendiliğinden gelen rahatlığı ve enerjisine dolup taşan eğlence ve etkinlik fırsatları da eklenince Amsterdam, Avrupa’yı gezmek isteyenlerin listelerine ilk sıradan yerleşiyor. Fakat hazır Avrupa’ya çıkmışken, bu kısıtlı zaman içerisinde neden 1 yerle yetinmeniz gereksin ki? Neden gezeceğiniz ülke sayısı 3’e çıkmasın? Nasıl olacağını merak ediyorsanız elbette Benelüks tur fırsatları sayesinde. Aynı vize ile Belçika, Hollanda, Lüksemburg! Gezin, görün, fotoğraflar, anılar biriktirin, eşinize dostunuza anlatın. Tekrar gitmek için gün sayın. Bu tatili üstelik 7 Gece Kurban Bayramı Benelux Turu fırsatı ile Kurban Bayramı tatiline denk getirerek herkesi şaşırtın!

7 Gece Kurban Bayramı Benelux Turu

Bayramlarda artık tatile gitmek özellikle genç kesim için sıradan ve olması gereken. Yılın her günü yoğun çalışan, uyku düzeni bozulan, stres ve gerginlikler ile geçim mücadelesi veren insanlar yılın kısa bir döneminde tatil yapmayı hak ediyor. Onlardan bir tanesi de sizsiniz! Evet, Avrupa’yı hiç görmediyseniz tek seferde 7 günlüğüne gidip 3 ülkeyi aradan çıkarabilir, döndüğünüzde aylarca arkadaşlarınıza tatilde biriktirdiklerinizi anlatabilirsiniz.

Uygun fiyat aralıklarının yanı sıra bir de ödeme kolaylığı sunuluyor. Size sadece gidip doyasıya gezmek kalıyor. 7 günlük kısa Avrupa turu tatili esnasında turun sizlere kazandıracağı kültürel zenginlikler şöyle dursun, Avrupa’nın renkli gece hayatının, lezzetli mutfağının kapıları da sizlere aralanıyor. Lezzetli içkileri, enfes çikolataları, en güzel Avrupa mutfağı yemeklerini tatmanız için bayramda Benelüks tatil turu fırsatı tam zamanı!

Gündüz şehirlerin müzelerinde, manastırlarında, meydanlarında vakit geçirip rehber eşliğinde şehrin ruhunu daya iyi kavrayın, akşam en iyi restoranda akşam yemeğinizi yedikten sonra şehrin kulüplerini keşfe çıkın! Beklediğiniz, yıllardır hayalini kurduğunuz, anlatmakla bitiremeyeceğiniz tatil, bu tatil! Avrupa’da tatil yapmak kadar alışveriş yapmak da oldukça havalı! İşte, bu tur Avrupa’nın en gözde 3 ülkesinden kesenize uygun en şık Avrupa mağazalarından alışveriş yapma imkanını da ayaklarınıza getiriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*