Romantik Aşıklara Brugge Şehrinde Bisiklet Turu

Belçika’nın görülmeye değer 5 şehri arasında ilk sıralarda sayılan Brugge, aşıklar için tam bir kaçamak adresi… Şirin ve etkileyici bir şehir olan şehrin mimarisi gelen turistleri büyüsünün içine hapsederken sokaklarından yayılan buram buram çikolata tadındaki aşk kokusu da birçok kaynakta “aşıklar kenti” “romantizmin başkenti” olarak anılmasına neden oluyor.

Romantik Aşıklara Brugge Şehrinde Bisiklet Turu

Brugge topraklarına adım atar atmaz romantizmi iliklerinize kadar hissedebilir, 14 Şubat’ın hakkını veren bir tatille eşsiz anılar biriktirebilirsiniz. Brugge sokaklarında bisiklet turu yaparken story paylaşabilir, şehir keşfine romantik bir yürüyüş ile başlayabilirsiniz. Dilerseniz romantik aşıklara Brugge şehrinde bisiklet turu fikrini bir kenara bırakıp şehri keşfetmenin en heyecan verici yolu olan Brugge kanallarında tekne turu da tercih edebilirsiniz.

Bu 14 Şubat’ta döndüğünüzde anlatmakla bitiremeyeceğiniz bir tatil yaşamak istiyorsanız Brugge tatilinizi tur imkanlarının sağlamasına izin verin. Siz sadece valizinizi hazırlayın ve her ayrıntısı harika düşünülmüş, romantizmin başkentinde yeniden aşık olacağınız bir tatilin keyfini çıkarın!

Kanalları ile ünlü Brugge seyahati birçok gezginin gezi rotalarında ilk sırada… Tur imkanlarından faydalanmak için Brugge son etkinlikleri kaçırmamanız gerekli. Hatırladıkça yüzünüze bir gülümse yayılacak, en romantik gecelere imza atacak bir tatil için daha fazla beklemeyin. Masallar ülkesinden çıktığını düşündüren bir mimariye sahip olan bu şehirde kendi aşk masalınızı yazabilir, anılarınızda yıllarca düşman çatlatabilirsiniz.

Brugge’ye yolunuz düştüğünde yapmanız gereken çok şey, görmeniz gereken çok şey var. Fakat siz bu tura romantik bir 14 Şubat sürprizi için adım atıyorsanız ilk rotanız belli: Lake Of Love yani Türkçe adıyla Aşıklar Gölü… Sevgililer için Brugge’de bir diğer görülmesi gereken yer ise Belfry Kulesi! Ardından gören herkesin büyülendiği ve anlatmaya doyamadığı Groeninge Musium, Burg Meydanı ve Koningin Astrid Park’ı da görmeden Brugge gezisi yaptım, dememelisiniz. Tura dahil olduğunuzda bunlar ve daha fazlası sizleri bekliyor olacak.

Brugge’de hayran olacağınız birçok şey var. Bu tatil hiç bitmesin isteyeceksiniz. Her şeyden uzakta, baş başa geçireceğiniz ve bir bavul dolusu anıyla döneceğiniz bu tatile ne dersiniz?

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*