İzmir Hareketli İtalya Turları

Sizde İzmir hareketli tura katılmak isteyen kişiler için ülkemizde bulunan farklı tur şirketleri tarafından İzmir hareketli olmak üzere İtalya turları düzenlenmekte ve insanlar bu sayede İtalyan kentleri içerisinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri daha yakından görme fırsatı yakalamaktadır. İzmir hareketli olarak düzenlenen turlara ilgi sadece İzmir’den değil bu bölgede bulunan diğer kentlerden olmakta ve bu sayede tüm bölgede kişiler İtalyan kentlerini görmek için gezilere çok daha rahat katılabilmektedir. İzmir ülkemizin en önemli noktaları arasında yer almakta ve yaklaşık 3 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Bölgedeki şehirler de dikkate alındığında çok önemli bir rakamın olduğu ortaya çıkmaktadır. Buradan yapılan geziler sayesinde insanlar diğer kentlere gitmeden turlara katılabilmekte ve bu da çok önemli bir rahatlık sağlamaktadır.

Yapılan geziler için ödenmesi gereken ücretler ise farklılık göstermekte ve tercih edilecek kapsama bağlı değişmektedir. Bazıları sadece birkaç şehri kapsarken bazıları ise tüm ülkeyi kapsamakta ve buna bağlı olarak daha uzun sürmektedir. Bu da daha fazla ücret ödenmesi anlamına gelmektedir. Dolayısıyla da fiyatlar hakkında net bir şey söylemek mümkün değildir. İtalya Avrupa ve dünyanın en önemli ülkeleri arasında yer almaktadır. Toplamda 60 milyondan fazla insanın yaşadığı bu ülkede insanlar farklı bölgelerde yaşamaktadır. Ülkenin içerisinde bulunan şehirlerden bazılarının tarihi yaklaşık 3000 yıl öncesine dayanmakta ve bu da buralarda çok fazla tarihi yapı bulunduğu anlamına gelmektedir.

İtalya içerisinde yer alan kentlerden olan Palermo Sicilya bölgesinde yer almakta ve burada yaklaşık 650 bin kişi yaşamaktadır. Şehrin tarihinin yaklaşık 2700 yıl öncesine dayandığı tahmin edilmektedir. Burada yer alan San Cataldo Kilisesi, Normanlar Sarayı, San GiovanniDegliEremiti ve Pretoria Çeşmesi turistlerin büyük ilgisini çekmektedir. Dünyanın hemen her yerinden yıl içinde çok sayıda insan buraları ziyaret etmekte ve şehirde ciddi bir hareketlenme oluşmasını sağlamaktadırlar. Palermo içerisinde kullanılan mimari hemen hemen bütün binalarda görülmekte ve bu da kenti çok daha özel bir yer yapmaktadır. Buralar gezildikten sonra yine İzmir’e dönülmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*