Paris & Disneyland turları

Şarkılara, filmlere ve şiirlere konu olmuş bir kentte vakit geçirmek istiyorsanız ve bu kent yurt dışında bir yer olacaksa tercihleriniz arasında Paris mutlaka bulunmalıdır. Fransa’nın büyülü kenti Paris’te eşsiz yerler keşfederken Disneyland’ta eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz. Ailesiyle güzel bir seyahat yaşamak isteyenler Fransa’yı tercih ederek yanılmadıklarını göreceklerdir. Fransa’nın Paris’ini Disneyland’ını görmek isteyenler uygun fiyatlar ile bu turlara sahip olabilirler. Görüşme yapacağınız tur şirketlerinden Paris &Disneyland seyahatleri hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Firmalar tarafından Yapılan bu seyahatler çoğunlukla Paris’te 2 gece Disneyland’ta 2 gece olarak planlanır. Yapılacak olan yolculuklar genellikle İstanbul çıkışlı yapılır. Yolcular İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında çıkış yaparak Paris’e uçarlar.

Paris’te geçireceğiniz 2 gün boyunca ekstra yapılacak olan turlara dahil olabilirsiniz. Paris ikonları ve Seine Nehri turuna katılarak doyumsuz Paris gezisini gerçekleştirebilirsiniz. Eyfel Kulesi’ne çıkarak Paris’in muhteşem manzarasını izleme fırsatı bulabilirsiniz. Seine Nehri gezisi esnasında muhteşem Paris binalarını yakından göreceksiniz. Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Adliye Sarayı, Cite Adası, Notre Dame Katedrali, Louvres Sarayı, Modern Sanatlar binası, Conciergerie Hapishanesi görülecek yerler arasında bulunur. Ressamlar Tepesi’ni gezerek bambaşka bir deneyim elde edebileceksiniz. Isteyen misafirler romantik Paris gece turuna 35 Euro’ya satın alarak aşkın kenti olan Paris’i gece dolaşma fırsatı bulabilirler.

Üçüncü gün Paris’ten Disneyland’a doğru transfer edileceksiniz. 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, fantezi ülkesi, korsan adası ve keşifler diyarı Disneyland’ta göreceğiniz yerler arasında bulunur. Madenci trene binecek ve yıkılmaya başlamış olan köprülerde geçeceksiniz. Ölüm tapınağını binmiş olduğunuz hızlı trenle geçeceksiniz. Kaleleri kuşatmış KarayipKorsanları’nı ziyaret edeceksiniz. Disney karakterleri ile tanışacaksınız. Uzay gemilerine biniş yaparak yıldız savaşlarına katılabilirsiniz. Geniş eğlence Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları size bütün gün eğlenme imkanı tanıyacaktır. 4 gece 5 gün den oluşan Bu tura katılım yaparak iki gün romantizmin doruklarında çıkarken 2 gün boyunca da eğlencenin doruklarına çıkacaksınız. Konaklamalarınız sırasında 3 ve 4 yıldızlı otellerde misafir edileceksiniz. Yapacağını bütün transferlerin masrafları tur firmanız tarafından karşılanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*