İtalya & Güney Fransa İzmir direkt sefer

Venedik de gondol sefası yapmak isteyen kişiler özellikle yeni evli çiftler Venedik kentine seyahat ederek keyifli anlar yaşamanın yollarını ve planlarını çizmeye başlarlar. İzmir hava limanından yapılan yurt dışı seyahatleri birçok kişi tarafından sağlamış olduğu kolaylık sebebiyle tercih edilir. Özellikle İtalya ve Güney Fransa’ya ziyaret gerçekleştirecek olan yolcular İzmir Havalimanı’nı tercih ederler. İzmir Havalimanı geniş yurt dışı uçuş tercih edilmesi muhtemel havaalanları arasında bulunur. İzmir Havalimanı’ndan birçok ülkeye direkt seferli uçuşlar düzenlenir. Bu havalimanından Güney Fransa ve İtalya’ya da direkt uçuş yapma şansını bulursunuz. Bir tur programına dahil olmuşsunuz ve bu tur İtalya ve Güney Fransa’ya düzenleniyorsa İzmir havalimanı sayesinde uçuşunuzu direkt olarak yaparak seyahatinizi kolay bir şekilde başlatabilirsiniz.

İzmir’den başlatmış olduğunuz turunuz esnasında ilk ulaşım yapacağınız yer Venedik olacaktır. Işte ya Misafirler Venedik’te yaklaşık 65 Euro ödeme yaparak gondol turuna katılım sağlayabilirler. Venedik de görülmesi gereken yerlerden bazıları şunlardır; San Marco Meydanı, Dükler Sarayı, Son Bakış Saat Kulesi ve Köprüsü, Rialto Köprüsü, Salute Klisesi. Bu ziyaretlerin izi gondol ulaşımı ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Yaklaşık olarak 4 kilometre uzunluğunda bulunan büyük kanaldan geçiş yaptığınız zaman birçok kültürel Mirsad görmeniz mümkün olacaktır. Gondol turu sonrasında arzu eden kişiler Murano & Burano turlarına katılım yapabilirler. Venedik keşfi sonrasında Milano’ya doğru hareket edeceksiniz. Milano’da; Colosseum, Arena di Verona, Duoma Meydanı, La Scala ziyaret edilecektir.

Milano şehrinin ardından Nice’ye geçiş yapılacaktır panoramik nice gezisi sonrasında Cenova’ya Pisa’ya Floransa’ya doğru yola çıkılacaktır. Floransa’da Davut Heykeli’nin de bulunmuş olduğu Senyörler Meydanı mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Sonrasında Roma’ya geçiş yapılarak meşhur İspanyol Merdivenleri, Aşk Çeşmesi, Vatikan gibi yerler başta olmak üzere panoramik şehir turu düzenlenecektir. Roma’yı gece görme imkanı yakalamak isteyen misafirler Roma gece turuna katılan yapabilirler. Bu tur yaklaşık olarak 35 Euro olacaktır. 23 asır boyunca tarihe ev sahipliği yapmış olan imparatorluk şehri Roma görülmeye değer yerler arasında bulunur. Din sembolü, tarih sembolü olan Roma görülmesi gereken nadir yerlerdendir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*