İndirimli Malta Turu

Hem güzel bir değişiklik olsun diye İndirimli Malta Turu eğlenerek yorgun geçen koskoca bir senenin yorgunluğunu üzerinizden atmak düşüncesi ile ayağınızı farklı iklimlere değdirmek istiyorsanız Malta tam size göre. Üstelik ülkemizde sizi Malta’nın bambaşka dünyasına götürebilecek birçok indirimli tur şirketi bulunmaktadır. Dilediğinizi seçip hemen yola çıkabilirsiniz. İndirimli Malta Turu beklemez, tabi eğlence de…

İndirimli Malta Turu

İndirimli Malta Turu için şimdi bir açık hava müzesi düşünün. 3 tane ada ve patron koltuğunda Malta… Malta’nın kalbinde de tüm ihtişamı ile Gozo… En sonda da sadık yaverleri Comino… Güneşli havası, müthiş kumsalları ve her gün batımı bir başka gece kulubünde sınırsız aktiviteleri ile turistlerin uğrak yeridir Malta. Kısa bir mola ya da balayı hayalleriniz için size enfes fırsatlar sunar. Dünyanın başka hiçbir yerinde göremeyeceğiniz Orta Çağ ve savaş kalıntıları ile sizi cüretkarca kendine davet eden bir yapısı vardır ve çekimine karşı koyamazsınız. Katedralleri, kemerleri, sofistike yapısı, egzotik renkli kayıkları bir de üzerine her zaman güler yüzlü sakinleri ile kendinizi meraklı ama rahat hissedersiniz. 7000 yıllık bir geçmişe sahip ülkede gezebildiğiniz kadar saray ve tapınak gezin. Hiç zararı olmaz. Hatta eğer bir tasarımcıysanız kültürel vizyonunuz baya baya gelişir. Fenkata yiyin. Soppa tal-armla’nın tadına bakın.

Kapunata ve Qarnit bit-tewm ile daha önceden hiç yemediğiniz türden yemekler tadın.Üstelik tüm bunlar için bütçenizi aşacak harcamalar yapmanıza da hiç gerek yok. Yola çıkmadan önce bir gezi planı yapabilirsiniz. Bir noktadan diğerine işaretlediğiniz plan ile Malta’da özgürce dolaşmanın keyfini sürebilirsiniz. Yine de birinin yol göstermesini istiyorsanız siz iyisi mi bir tur rehberine güvenin. Üstelik ülke şartlarında bir rehber ile anlaştığınızda size indirim de yapabiliyorlar. Ayrıca kendi ülkelerini tabi ki biz turistlere göre daha iyi biliyorlar. Onların eşliğinde çıkacağınız Bir Malta turu ile hedeflediğinizden çok daha fazla yer gezebilir, her konuda biraz bilgi edinebilirsiniz. Bu yerel aktörler size vakit ayırmaktan büyük mutluluk duyacaklardır. “Güvenemiyorum.” diyorsanız da, lütfen daha ülke sınırlarından çıkmadan bir tur firması ile anlaşın. Farklı fiyat seçenekleri, indirim zamanları ve daha birçok konuda size yardımcı olacaklardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*