Amsterdam Turu Atlas Global Hava Yolları İle

Dünyanın en çok turist ağırlayan beşinci merkezi olan Amsterdam turu 3 gece 4 gün sürecek olup İstanbul Atatürk Havalimanı üzerinden Atlas Global Hava Yolları ile gerçekleşen yolculuk ilk olarak şehrin panoramik turu ile başlar. 1 Gün Atlas Global Hava Yolları tarifeli seferi ile varılan şehirde yapılacak olan Amsterdam turu otobüsler ile gerçekleşecektir. Fiyata, Atlas Global Hava Yolları ile yapılan ekonomi sınıfı uçak biletleri, 3 gece konaklama, panoramik Amsterdam şehir turu, transfer ücretleri, Türkçe tur hizmetleri, havalimanı vergisi ve zorunlu seyahat sigortası dahildir. Gezide, Dam Meydanı, Tarihi Tren İstasyonu, UNESCO Dünya Mirası Listesindeki su kanalları görülür. İsteyenler ekstra ücret karşılığında Amsterdam’a farklı açıdan bakmak isteyenler için üzeri cam olan teknelerle şehrin sembolü olan kanalları arasında eğlenceli geziye katılabilir.

2.Gün: Kahvaltıdan sonra ekstra ücretle düzenlenecek Büyük Hollanda Gezisi’ne katılabilirler. Gezide, Yüksek Adalet Divanı, Parlamento, yönetim merkezi Den Haag, Delft Kenti veya Rotterdam Şehri, Kuzey Denizi sahil kasabası olan Scheveningen, Mesdag Panorama Müzesi görülür. Büyük Hollanda turundan sonra Volendam ve Marken balıkçılar kasabası turuna isteyenler dahil olabilirler. Belli bir ücret karşılığında yapılan bu turda, Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam, yakın zamana kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken gezilecektir. Her iki kasabada da Ucuza hediyelik eşya alma, limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ve balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını görme imkanı yakalanacaktır.

3. Gün: Ekstra ücretle yapılacak olan Brugge Gezisi’ne kahvaltı yaptıktan sonra isteyen katılabilir. Brugge Gezisi’nde, oldukça nostaljik olan kentin sokaklarında yapılacak romantik bir yürüyüş ardından Brugge Meydanı’nda her türlü ihtiyaç için alışveriş yapılabilir. Alışveriş sonrasında kentin ünlü yemeklerin tadılması ve serbest zaman sonrasında gecelemek için tekrar otele dönülür. 4. Gün: Amsterdam şehrinde herkesin gönlünce gezip, hediyelik alışveriş yapabilmesi için ayrılan serbest zaman sonrasında özel otobüsler ile havaalanına geçiş sağlanır. Yapılan bagaj, bilet, pasaport işlemleri ve kontrollerin ardından Atlas Global Hava Yolları ile uçuş için beklenir. Tarifeli uçak seferi ile İstanbul’a hareket edilir. Hedeflenen zamanda varılan İstanbul’a iniş ile birlikte gezi sona erdirilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*