Büyük İtalya ve Slovenya Turu Türk Havayolları İle 6 Gece

Avrupa kıtasını daha yakından görmek isteyenler için yapılan Büyük İtalya ve Slovenya turu sayesinde insanlar 6 gece 7 gün boyunca çok keyifli zamanlar geçirmekte ve ayrıca söz konusu tur Türk Havayolları uçakları ile gidiş Napoli dönüş ise Graz üzerinden olacak şekilde yapılmaktadır. Dünyanın ve ülkemizin en büyük hava yolu şirketleri arasında gösterilen Türk Havayolları uçakları tarafından sağlanan konfor ile insanlar Büyük İtalya ve Slovenya Turuna giderken neredeyse hiç yorulmamakta ve bu da söz konusu geziden alınan keyfi daha da artırmaktadır. Dolayısıyla da tüm bu olanakları dikkate alan kişiler bu geziye fazlaca ilgi göstermektedir.
Atatürk Havalimanından başlayan yolculuk sonucunda kişiler öncelikle İtalya’nın önemli kentlerinden birisi olan Napoli’ye gelmektedir. Napoli üzerinde yer alan ViaToledo, Garibaldi Meydanı, CentroStorico gibi yerleri ziyaret etme fırsatı bulmaktadır. Ayrıca Margarita pizzasının anavatanı olan Napoli’de bu muhteşem lezzeti tatma imkanı bulmaktadır. Buradan sonra ise isteyen kişiler yapılan Özel Pompei turuna katılabilmektedir. Napoli’de ayrıca kişiler birbirinden ünlü mağazalardan alışveriş yapma imkanı da bulmaktadır. Buradan sonra ise İtalya’nın başkenti olan Roma’ya geçilmektedir. Roma’da öncelikle otele yerleşen katılımcılar daha sonra ise kenti gezmeye başlamaktadır. Roma’nın Hristiyan dünyası için çok büyük önemli bulunmaktadır. Roma’da yer alan Vatikan ve San Pietro Katedrali yıl içinde çok sayıda turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ayrıca kent içerisinde yer alan Kolezyum, Venedik Meydanı, İspanyol Merdivenleri gibi yerler de ziyaret edilmektedir.
Roma’dan sonra ise Floransa’ya geçiş yapılmaktadır. Burada yer alan tarihi yapılar gezildiği gibi yakın çevrede bulunan bazı yerler için de mini gezintiler düzenlenmektedir. Bu kapsamda Pisa, Siena ve San Gimignano’ya gidilmektedir. Floransa’dan sonra ise aşıklar şehir olarak bilinen Venedik’e gidilmektedir. Burayı gezen kişiler ayrıca ücret ödemek şartı ile gondollar ile yapılan tura da katılabilmektedir. Sular altında bulunan şehirden sonra ise Graz kenti gezilmektedir. Graz havalimanından havalanan uçak ile İstanbul’a dönülmekte ve böylece gezi sona ermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*