Berlin Prag Viyana Budapeşte Kosice Turu

İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı olarak düzenlenen ve toplamda 7 gece 8 gün sürecek turda Berlin, Prag ve Viyana gibi kentlerin yanı sıra Budapeşte ve Kosice gibi merkezler de ziyaret edilerek keyifli bir gün geçirmek mümkün olmaktadır. 3 veya 4 yıldızlı otellerde tek kişilik odalarda 800 Euro, çift kişilik odalarda kişi başına 600 Euro bedel ödemek suretiyle katılımın mümkün olduğu turda ilk gün 2 saatlik yolculuk süresi sonunda Berlin kentine iniş yapılmaktadır. Bu rotada Brandenburg Kapısı, Kreuzberg, Alexandarplatz ve Charlottenburg gibi lokasyonlar ziyaret edilecektir. Gün sonunda arzu eden katılımcılar için ekstra olarak Spree nehri tekne gezisi etkinliği gerçekleştirilecektir. Daha sonra ise konaklama amacıyla otele geçiş yapılacaktır.

Berlin’de yapılan konaklama sonrası istikamet Prag kenti olup dileyenler için yol üzerinde ekstra olarak Dresden turu etkinliği gerçekleştirilecektir. Dresden bölgesindeki Karlova Caddesi, Eski Şehir Meydanı ve Paris Caddesi gibi mevkiler rehber eşliğinde keşfedilecektir. Etkinlik bitiminde ise otele yerleşme sağlanacak ve dileyen misafirler için ekstra olarak Vltava nehri üzerinde tekne gezisi etkinliği gerçekleştirilecektir. Prag’da yapılan konaklama ve kahvaltı sonrası ise Viyana yönüne doğru harekete geçilmekte ve bölgedeki Opera Binası, Parlamento Binası ve Votiv Kilisesi gibi noktalar ziyaret edilmektedir. Viyana kentinde yapılan geceleme sonrası ise Budapeşte kentine transfer sağlanmakta ve burada ekstra olarak Tuna Nehri Tekne Gezisi organizasyonu düzenlenmektedir.

Budapeşte gezisinin ikinci gününde ise kahvaltı sonrası konuklara serbest zaman imkanı sağlanmakta ve akşam üzeri Kosice kentine doğru hareket edilmektedir. Burada yapılan konaklama ile birlikte etkinliğin son gününde Kosice Teknik Üniversitesi, St. Michel Şapeli gibi noktalar görülmekte olup daha sonra verilen serbest zaman ile birlikte havalimanına geçiş yapılarak İstanbul’a dönüş sağlanmaktadır. 7 gece oda kahvaltı konseptiyle konaklama, havaalanı vergileri, zorunlu seyahat sigortası ve rehberlik gibi masrafların tur ücretine dahil olduğu etkinlikte öğle ve akşam yemekleri, 120 Euro vize ücreti, 20 ile 40 Euro arasında değişim gösteren seyahat sağlık sigortası gibi giderler katılımcılar tarafından karşılanmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*