Promosyonlu Malta Turu

Başlangıç ve bitiş noktası olarak İstanbul kentinin kullanıldığı Malta Turu 3 gece sürecek ve promosyonlu bir şekilde gerçekleştirilecektir. Turun ilk günü İstanbulAtatürk Havalimanı içerisinde buluşma sağlanacak ve uçuş için gereken işlemlerin tamamlanması ile birlikte Malta’ya ulaşım sağlanmakta ve varış sonrası özel otobüsle otele geçiş yapılmaktadır. Otelde geçirilen gece sonrası konuklara serbest zaman fırsatı verilmekte iken dileyenler için de ekstra olarak Gozo Adası Gezisi düzenlenecektir. Bu etkinliğe katılım sağlayabilmek için 55 Euro bedel ödemek gerekmekte olup etkinlikte yarım saatlik feribot yolculuğu sonrası Comino ve Cominotto adaları görülecektir. Gezi sürecinde Ta PinuKilisesi ve Marsalforn Köyü gibi noktalar da ziyaret edilecek olup konuklara çam işleme ürünleri ve Malta danteli gibi ürünleri satın alabilmesi için gereken zaman tanınacaktır.

Gün sonunda yapılan konaklama ve kahvaltı sonrası konuklara tekrar serbest zaman verilmekte ve arzu eden katılımcılar için 60 Euro bedel ödemek suretiyle Rabat, Mdina ve Üç Şehirler Turu etkinliği gerçekleştirilecektir. Bu aktivitede görülecek rotalar arasında ise Malta’nın en eski şehri Rabat, ülkenin başkenti olan Mdina kentindeki Katedral ve Hükümet Sarayı gibi noktalar, Üç Şehirler noktasındaki panoramik geziler sonrası organizasyon tamamlanacaktır. Gezinin son gününde otelde yapılan kahvaltı sonrası çıkış işlemleri gerçekleştirilmekte ve dönüş yolu üzerinde isteyen konuklar için 40 Euro tutarındaki Popeye’sVillagegezisi yapılacaktır. Temel Reis çizgi film serisinin çekimlerinin yapıldığı Popeye’sVillagenoktasında Temel Reis, Safinaz ve Kabasakal gibi karakter şovlarını görme imkanı bulunmaktadır.

Gezi sonrası havalimanına geçiş yapılarak bilet ve bagaj işlemlerinin gerçekleştirilmesi sonrası dönüş sağlanmaktadır. Tur paketine dahil edilen hizmetler arasında gidiş ve dönüş uçak biletleri, anlaşma sağlanan otelde 3 gece boyunca oda kahvaltı konseptiyle konaklama, Malta’da panoramik şehir gezileri, rehberlik, havalimanı ile otel arasındaki transferler, zorunlu seyahat sigortası bulunmaktadır. Tura katılacak konuklar ekstra turlar ve etkinlikler, öğle ve akşam yemekleri ile kişisel harcamalar için de bütçe ayırmak durumundadır. Ekstra etkinliklerin gerçekleşebilmesi adına belli bir katılımcı sayısı aranmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*