7 Gece Kurban Bayramı Benelux Turu

Türkiye’deki tatil severlerin en çok dikkatini çeken turlar arasında Benelüks turu yer alıyor. Benelüks, keyifli bir tatil geçirmek için tercih edebileceğiniz ideal yerlerin başında geliyor. Aralarındaki mesafenin çok kısa olmasından dolayı birkaç ülkeyi aynı anda imkanı tanıyan Benelüks turları, tatil severlerin kısa sürede çok kaçamak yapmak istedikleri dönemlerde tercih ettikleri, en azından duydukları turlardan biri. Nereye gideceğinizi bir türlü seçemiyor, kararsızlık içinde tatil planlarınızı hep erteliyorsanız tüm seçenekleri bir kenara bırakın. Gittiğinize pişman olmayacağınız seçenek şüphesiz, Benelüks.

Tıpkı şu nar bilmecesinde olduğu gibi, Benelüks turu satın al seçeneğini seçtiğiniz zamanda tek bir ülkeyi 7 günde gezip bitireceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Fakat sürprizlerle dolu bu turun içinden tam 3 ülke çıkıyor! Çünkü Benelüks olarak adlandırılan bölge, Belçika – Hollanda – Lüksemburg gezisinden oluşan paket bir alan… Bu turu aldığınızda 7 gece boyunca oldukça hareketli, birbirlerine çok yakın bu 3 ülke arasında hayallerinizdeki tatile kavuşmanın huzuruyla geçireceğiniz bir tur size kapılarını aralıyor.

7 Gece Kurban Bayramı Benelux Turu

Kendi imkanlarınızla en sevdiğiniz arkadaş grubunuzu peşinize takarak veya sevgilinizle kol kola muhteşem bir tatil için çıkabileceğiniz yolculuk, Benelüks tur imkanları ile gittiğiniz zaman daha keyifli bir hale geliyor. Turla gittiğinizde gezmeye harcayacağınız vakti, şehir katalogları ve haritaların başında harcamaktan kurtuluyor, sadece kolunuza çantanızı, boynunuza fotoğraf makinenizi takarak tatilin keyfini çıkarıyorsunuz. Üstelik turlarda birçok ödemeniz gereken şey hem daha kampanyalı fiyatlarla hem de tur için ödediğiniz ücretin içinde olduğundan dolayı etliye sütlüye karışma derdiniz olmadan, elleriniz cebinizde Benelüks turunda tek solukta 3 ülke görmenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Her tatil döneminde Benelüks turu için niyetleniyor fakat soluğu daha başka bir yerde alıyorsanız artık harekete geçmenin vakti geldi, demektir. Uzun Kurban Bayramı tatili boyunca bayram heyecanını Benelüks’te yaşamaya ne dersiniz? Eşle, dostla bayramlaştıktan sonra valizini kapın ve Benelüks’ün eşsiz doğasına, mimarisi ile sizi büyülemesine, şehirler arasında kısa ulaşım mesafesi sayesinde 3 ülkeyi 7 gece gibi kısa bir sürede gezmeye hazır olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*