Promosyonlu Amsterdam Tur Paketi

Yurt dışı gezisi için tercihiniz Amsterdam ise tur şirketlerinin haftalık düzenlediği uygun fırsatlardan faydalanabilir ve promosyonlu paketleri değerlendirirken İstanbul Atatürk havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinden yaklaşık 2 buçuk saatte Amsterdam da olabilirsiniz. Havayolları ile anlaşmalı turlarda ortalama 450 veya 500 €  arasında promosyonlu Amsterdam tur paketi fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Çok vaktiniz yoksa bu turlar tam da size göre. Genelde 4 günlük turlarla paket dahilinde Amsterdam’ı gezip gelebilirsiniz.

İlk gün İstanbul’dan Amsterdam’a vardıktan sonra sizi karşılayan tur otobüsleri size Amsterdam içinde şehri gezdirmektedir. Şehir turunda görebileceğiniz yerler Dam Meydanı, Leidseplein, Yel değirmeni, Rembrantplein, Kırmızı Fener Sokağı, Kraliyet Sarayı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası şehir turu yaparken göreceğiniz yerler arasındadır. Şehir turu bittikten sonra alışveriş yapmanız, gezmeniz için serbest zaman verilmektedir. Tur bittiğinde kalacağınız otele transferiniz sağlanır.

İkinci gün sabah katlısı ve bütün gün serbest zamanı bırakmaktadırlar. Tura dahil olmak isteyenler ise ekstra düzenlenen gezilere katılabilmektedir. Rehber eşliğinde rahatlıkla gezebileceğiniz, zamanınızı verimli değerlendirebileceğiniz gezilere katılabilirsiniz. Volendam’ın tarihi evlerini gezebilirsiniz. Tavsiye edilen ünlü Harin balığı ve sıcak elmalı pastayı denemelisiniz. Marken gezisine katılıp geleneksel Hollanda Köyünü görebilirsiniz. Peynir çiftliği ziyaretlerinizde Hollanda peynirini denemelisiniz. Serbest zamanınızda Kalver Straat caddesinde alışveriş yapabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gece tekne turlarına katılabilirsiniz. Tur bitiminde otelinize götürüleceksinizdir.

Üçüncü gün yine dilerseniz tüm gün serbest dilediğinizce gezebilirsiniz. Ama turlara katılmak isteyenler birçok yeri gezme fırsatı yakalayacaktır. Ekstra düzenlenen turlarla Büyük Hollanda turuna katılabilirsiniz. Bütün gününüzü kapsayacak bu gezinin ilk durağı Delft şehri yani festival ve mavi porselenleri ile ünlü olan şehirdir. Sonra ticaret merkezi Rotterdam şehri ardından başkent Den Haag, Mestag panorama, Kraliyet Sarayı ve ardından sizi Kuzey Denizi karşılamaktadır. Akşam otelinize dönüş sağlanmaktadır.

Dördüncü gün sabah kahvaltısından sonra geri dönüş uçağınızın saatine bağlı serbest zaman süresi verilmektedir. Havalimanına uçak saatine göre götürüleceksinizdir. Yurt dışı gezilerinde bu tür turları tercih etmek hem zamanınızı iyi değerlendirmek hem de seyahatinizi daha uyguna getirebilmek adına size daha faydalı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*