Promosyonlu Atlasglobal Havayolları Amsterdam turu

Özel bir tarihe sahip Amsterdam ilgi çekici oluşuyla yıl içinde binlerce turistin akınına uğramakta ve promosyonlu biletleri ile gezi turu düzenleyen Aslasglobal Havayolları aracılığıyla ulaşım sağlanmaktadır. Promosyonlu Atlasglobal Havayolları Amsterdam turu fiyatları ortalama 429 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Tur programına dahil olmak isteyen yolcuların programın 1.gününde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinden yapılacak olan uçuşlar için yaklaşık 3 saat öncesinde havalimanında olmaları gerekmektedir. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Atlas Global’in belirlenen sefer sayılı uçağı ile Amsterdam’a iniş gerçekleşmektedir. Otele transfer edilen yolcular konaklamayı burada gerçekleştirmektedir.

Programın 2.gününde otelde yapılan sabah kahvaltısı sonrasında serbest zaman için yolcular kenti diledikleri gibi gezebilmektedir. Tüm gün kültür, sanat kokan şehri gezmek ve tadını çıkarmak için keşfe çıkan turistler gün sonunda konaklama gerçekleştirmek için otele dönmektedir.

Tur programının 3.gününde Amsterdam’da serbest gezisine devam eden konuklar alışveriş yapabilir, Amsterdam Kanallarını dolaşabilir, Bloemen market çiçek pazarından eşsiz çiçekler alabilir, Albert Cuypstraat pazarını ziyaret edebilir, MagereBrug Köprüsü’ne çıkarak Vondelpark’ta dinlenebilir. Yanı sıra dileyen misafirler kentin renkli, büyülü sokaklarında gezerek en güzel kafe ve restoranlarında zaman geçirebilirler. Bununla birlikte isteyen konuklar şehrin kalbi olarak nitelendirilen Dam meydanında eşsiz görkeme şahit olabilir ve efsane görüntüsü ile hayran bırakan Yel değirmenlerini keşfe çıkabilirler.

Zengin bir kültüre sahip olan Amsterdam farklı birçok kökene kucak açmış bir kent olarak bilinmektedir. Burada yaşayan ya da ziyarete giden tüm insanlar canlı, aktif ve hayat sunan şehirde kendilerine dair birçok şeye rastlamaktadır. Amsterdam Avrupa’nın oldukça büyük olan bir tarihi şehir merkezine sahip olması ile ünlüdür. En fazla ziyaret edilen Van Gogh Müzesi oldukça popüler, cazip eserlerin sunulduğu özel bir müzedir. Tur programı dahilinde yabancı turistlerin ilgi odağı olan müze ilham verici birçok esere ev sahipliği yapmaktadır. Tur programının 4.gününde otelde yapılan kahvaltı sonrasında turist kafilesinin otelden çıkış işlemleri yapılmaktadır. Odaları boşaltılan konuklar transfer araçları ile havalimanına doğru yola çıkmaktadır. Bagaj ve biletleme işlemlerinin halledilmesinden sonra yolcular Atlas Global Havayolları ile konforlu bir uçuş sonrasında İstanbul Atatürk Havalimanı’na iniş gerçekleştirmektedir. Böylelikle tur programı da sona ermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*