İsveç Danimarka Almanya Hollanda Turu

Yurt dışına çıkmışken Avrupa da daha fazla şehir gezmek isteyenler için İstanbul da başlayan yolculuğunuzu İsveç ardından Danimarka ardından Almanya ve en son Hollanda ile bitirip geri İstanbul dönüşü yapabileceğiniz tur seçeneklerini değerlendirmek akıllıca olabilir. Atatürk havalimanı Dış Hatlara geldikten sonra İsveç Danimarka Almanya Hollanda turu sizi bekleyen rehberler eşliğinde başlayacaktır. 650-700 € arası değişen fiyatlardan size uygun olan turu seçebilirsiniz.

İstanbul’dan havalandıktan sonra ilk durağınız İsveç olacaktır. Stockholm ‘e 3 saat sonra vardıktan sonra valiz işlemlerinin ardından turun özel otobüsleri ile şehir turuna çıkabilirsiniz. Tur bitimi istediğiniz gibi gezip alışveriş yapabileceğiniz şehir merkezinde serbest zaman imkanı verilmektedir. Gün bitiminde tur otobüsleri kalacağınız otele sizi götürecektir. İkinci günde Stockholm’deki geziniz sabah kahvaltısının ardından devam edecektir. Ekstra ücret ödeyerek turlara katılıp İsveç’in güzel şehri Stockholm de daha fazla yer görebilirsiniz.

Stockholm’deki gezinizin bitimi ardından üçüncü gün Oslo’ya doğru yolculuğunuz başlar. Oslo’ya gelmeden Vanern Gölü’nün kuzeyinde bulunan Karlstad’a vardığınızda şehir turu yaparken göreceğiniz kadetral, şehir meydanı ve müze gezileri unutamayacağınız yerler arasına girecektir. Oslo’ya geldiğinizde de şehir turları ile şehri keşfe çıkabilirsiniz. Ekstra ücretli turlara da katılabilirsiniz. Dördüncü gününüz Oslo’nun doğal ve tarihi güzelliklerini görerek geçireceksinizdir. Gecenizi tekne turları ile de değerlendirebilirsiniz. Şelale manzarası ve küçük Flam köylerini görebilirsiniz. Daha sonra Oslo’daki otelinize dönüş sağlanacaktır.

Oslo gezisinin ardından beşinci gün Helsinborg gezisine çıkıp şehir turu yaptıktan sonra altıncı gün İsveç’in 3. Büyük şehri olan Malmö’ye yolculuk başlar. Şehir tanıtım turu öncesinde, serbest zaman bırakılarak Malmö limanının harika manzarası ile fotoğraf çektirmek isteyenler için küçük bir mola verilecektir. Devam eden yolculuk bizi Kopengah’a götürecek ve şehir tanıtım turlarına ek geziler düzenlenecektir.

Altıncı günümüzün bitimi için son durak Hamburg olacaktır. Almanya da başlayan yedinci gününüz Hamburg şehir tanıtımı ardından Brerem eyaletine doğru olacaktır. Akşamüzeri Almanya gezinizin sonuna gelip Hollanda’ya gelmiş olacaksınız. Amsterdam şehir tanıtımından sonra otellerinize yönlendirileceksiniz.

Son gün olan sekizinci gün kahvaltının ardından yine rehberler eşliğinde havalimanına götürülüp bilet, valiz işlemlerinizin ardından en son durağınız Atatürk Havalimanına varmış olacaksınız.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*