Muhteşem İspanya Fransa İtalya Turu

Güzel bir yurt dışı tatili hayal ediyorsunuz ve hangi ülkeyi tercih edeceğinizi bilemiyor musunuz? Size en uygun turlardan biri Muhteşem İspanya Fransa İtalya Turu olabilir, ne dersiniz? Tur fırsatları sayesinde ekonomik yurt dışı tatili yaparken aynı zamanda kısa sürede üç Avrupa ülkesini gezmek, döndüğünüzde anılarınızı eşinizle dostunuzla paylaşmak, her ülkeden birer anıyı valizinize atmak istemez misiniz? Bunların hepsini tek seferde, tek bir vizeyle çıktığınız yurt dışı tatilinde İspanya, Fransa ve İtalya’yı aynı anda gezme imkanı tanıyan bu turda yapabilirsiniz. Canlı müze adıyla bilinen İtalya’da kültürel zenginliğinizi birkaç kat katlayıp aynı zamanda batı kültürünün gölgesinde romantik bir şehir olarak bilinen İtalya’da aşkınızı tazeleme şansı da bulabilirsiniz. Ardından bir diğer aşk ülkesi olarak bilinen Fransa’da romantizmin doruklarında bir tatil ve ardından canlılığı, enerjisi ile sizi yenileyecek İspanya! Kimsenin hayır diyemediği bu tatil fırsatı için erken rezervasyon imkanları sizleri bekliyor.

Muhteşem İspanya Fransa İtalya Turu

Avrupa’nın göz bebekleri, büyüleyici ve en çok turist akınına uğrayan ülkeleri arasında sayılan İspanya Fransa, İtalya tek turda, tek vize ile gezme şansı! Muhteşem İspanya Fransa İtalya Turu gerçekten muhteşem bir imkan! Aşk kokan şehirlerde, kültürel zenginliklerin arasında ve İspanya’nın meşhur festivallerinde geçecek rüya gibi bir tatil için kontenjanlar dolmadan tur şirketlerine ulaşmayı, ekonomik fiyatlara Avrupa tatili yapma şansını yakalamayı kaçırmayın.

Turunuza başlarken öncelikle gondolları ile ünlü olan Venedik’te harika fotoğraflar çekip anılarınızı ölümsüzleştirmeyi, Eyfel Kulesi’nin büyüleyici manzarasında hafızanıza kazınacak anlar yaşamayı, ardından Barselona’da farklı bir kültür turuna çıkarken futbolun kalbi sayılan Madrid’de İspanya’nın lezzetli mutfağı ile tanışmayı istiyorsanız bu tatil tam size göre! Her anı dolu dolu planlanan, uzman rehberler sayesinde en doğru yönlendirmelerle en eşsiz anıları biriktireceğiniz, attığınız her adımda yeni bir bilgi edineceğiniz, Avrupa mutfağını tanıma, İspanya, Fransa ve İtalya’nın kültürüne yakından tanık olma şansı yakalayacağınız bu şehirde tatil yapmak gerçekten bir başka!

Aşk kokulu iki şehri içine alan bu tura ister sevgilinizle ister arkadaşlarınızla çıkın. Dilerseniz tek başınıza katılabileceğiniz bu tur için hemen hazırlıklara başlamayı unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*