Hollanda Spido Tekne Turuna Katılım

Hollanda yurtdışı seyahatlerinde tercih edilebilecek en güzel ülkelerden biridir. Gelen ziyaretçilerini kültürel açıdan en iyi şekilde ağırlamakta olan Hollanda, bisiklet turları ile de ünlüdür. Hollanda’da hemen hemen her yerde bisikletlere ve bisiklet kiralayan dükkanlara rastlamak mümkün. Bisikletlerin ulaşım aracı olarak kullanıldığı Hollanda’da yollar bisikletlere göre dümdüz bir şekilde yapılmış ve özel bisiklet yollarına yer verilmiştir.

Hollanda’nın gezilecek yerleri arasında; Rijk müzesi, Haarlem lale bahçeleri, Van Gogh müzesi, Anne Frank evi, kanallar ve yer değirmenleri başta olmak üzere pek çok değerli alan yer almaktadır. Tabi ki Hollanda’ya gidip te Gouda peynirinin tadına bakmadan dönmek olmaz. Gouda peyniri Hollanda’ya özgü bir peynir çeşididir ve gelen ziyaretçilerin mutlaka tadına bakması önerilir.

Hollanda Spido Tekne Turuna Katılım

Hollanda’da bisiklet turu gibi Spido tekne turu da oldukça ünlüdür. Rotterdam’ı ziyarete gelen kişilerin mutlaka yapması gereken Spido tekne turu katılımı ziyaretçilerine keyifli ve unutulmaz anlar yaşatmanın garantisini vermektedir. Bu keyfi yaşayanlar için unutulmaz bir anı olan Hollanda Spido tekne turuna katılım size Hollanda’yı deniz üzerinden görme imkanı sunmaktadır.

Spido tekne turu modern ve lüks tekneler ile turlar düzenlemekte ve misafirlerine günü birlik yapmış olduğu tekne turları ile unutulmaz ve keyifli anlar yaşatmaktadır. Spido tekne turunda tarihi Verrhaven ve Maritime Quarter bölgesinde geçmekte olan tekne sunmakta olduğu görsel güzellikler ile herkesi büyülemekte ve hayran bırakmakta. Turistlerin büyük ilgisini çekmekte olan bu bölgeler yoğun ilgi görmekte. Tur esnasında Hotel Newyork’un önünden geçmekte olan tekne misafirlerine güzel pozlar yakalama imkanı da sunmaktadır. Şehri bambaşka bir açıdan görmeye olanak sağlayan Spido tekne turu mutlaka denenmesi gereken bir turdur.

Ultra lüks tekneler ile gerçekleşmekte olan tekne turlarında en kısa tur 75 dakika gibi bir süreyi kapsamaktadır. Ancak teknede daha çok vakit geçirmek ve deniz üzerinden şehrin tadını çıkartmak isteyen kişiler günü birlik Spido tekne turuna katılım sağlayabilmektedir. Uygun fiyatlar ile düzenlenmekte olan tur kampanyalarından faydalanarak siz de şehre deniz üzerinden bir göz atmaya ne dersiniz?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*