Belçika Mercator Deniz Gemisi Ziyareti

Brüksel, Brugge gibi birçok tatil severin gözde şehirlerini içinde barındıran, popüler şehirlerine yıl içinde dünyanın bir yanından turistlerin akın ettiği Belçika aynı zamanda Lüksemburg, Almanya gibi ülkelerle de komşu konumdadır. Birbirlerine oldukça yakın olan bu komşu ülkelere bazen turistler toplu tur halinde gelmekte, tek vize ile 3 – 4 Avrupa ülkesi görme şansı elde etmektedir. Bu yönü ile tatil turu paketleri arasında çok sık tercih edilen Belçika’da tatil boyunca eğlenmemek mümkün değil.

Öncelikle turistik ve tarihi yapılarını, değerlerini her sokak arasında bulabileceğiniz, mimaride oldukça gelişmiş bu ülkede her tarih kalıntısı usta mimari sayesinde korunmuş durumdadır. Bunları tek tek fotoğraflamak isteyeceğiniz gezinizde, çoğunlukla alışveriş için de en doğru adres Brüksel olmaktadır.

Belçika Mercator Deniz Gemisi Ziyareti

Belçika tatil turuna çıkanlar eğer sıradan yerler, hep duyulan bilinen Belçika yerleri yerine daha farklı, akılda kalacak bir yer görmek isterlerse bunun için de Belçika’daki en doğru adres, Mercator Deniz Gemisi olmaktadır. Çok eski yıllardan günümüze kalan Belçika gemi süvarilerinin eğitimi için kullanılan bir yelkenli gemi olarak bilinen Mercator, Belçika’nın mimaride ve sanatta ilerlemiş yapısı sayesinde günümüze kadar gelmeyi başarmış.

Belçika gezisi esnasında farklı birkaç detay, zamanda yolculuğa çıkmak isteyen tatil severlere Belçika’da gezilip görülecek yerler sorulduğunda genellikle önerilen bir adres olarak bilinmektedir. Tur paketlerinde her zaman uğrak yeri olmasa da talep doğrultusunda veya bazı özel Belçika turu fırsatlarında gidip görme şansınız olacağı aynı zamanda güzel Belçika mutfağının lezzetlerini tatma imkanı bulacağınız bu mekanı Belçika’dayken görmeniz tavsiye edilmektedir.

Belçika’da rahat bir tatil yapmak, tüm detayların sizin için düşünüldüğü ve kısa sürede en iyi Belçika gezme rotasının belirlendiği bir tatil fırsatı için tur imkanlarından yararlanın. İstediğiniz tatil aralığına hemen erken rezervasyon yaptırarak katılabileceğiniz turlar, birçok avantajı bir arada sağladığından dolayı dünyayı gezme hayali kuranların en sık tercih ettiği tatil yollarından biri olmaktadır. Dünyayı gezip görmenin kolay ve zahmetsiz yolu için tur fırsatları her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları ile sizlere sunulmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*