Barcelona İçecek Festivali Turu 7 gece 8 gün

İspanya denildiğinde ilk akla gelen Barselona olmaktadır. Özellikle Türkler tarafından İstanbul’a çok benzetilen Barselona’yı görmek yurt dışı tatili hayal edenlerin en çok görmek istediği şehirlerden biri olarak bilinir. Parkları, pazarları, her daim tıka basa dolu bulabileceğiniz restoran ve kafeleri, sayısız müzeleri, tarihi eserleri, kiliseleri ile Avrupa’da tatil için tercih edilebilecek en iyi yerlerden biri olan Barselona’yı İstanbul’dan farklı kılan en belirgin özelliği ise rahat ulaşımı… Modern yapısı ve olimpiyat oyunları gibi birçok heyecanlı, eğlence dolu etkinliklere ev sahipliği yapan Barselona’yı gezmek için tur fırsatları kaçırılmayacak fiyatlara sizlere sunulmaktadır.

Barcelona İçecek Festivali Turu 7 gece 8 gün

Dünyanın en çok turist ağırlayan listelerde her zaman üst sıralarda adı görülen Barselona, yerli ve yabancı birçok turiste yılın her dönemi ev sahipliği yapmaktadır. İster kendi imkanlarınızla gidebileceğiniz isterseniz en uygun Barselona tur fırsatlarını değerlendirerek seyahat edebileceğiniz bu tatil, görülmesi gereken Avrupa şehirlerinin de başını çekmektedir.

Sanatçı ruhlu insanların, sanatseverlerin sırf Gaudi’nin eserlerini görmek, Picasso’nun çocukluğunu öğrenmek, Ferdinand ve Isabelle ile dolu tarihe yakından tanıklık etmek için tercih ettikleri Barselona’yı dilerseniz en iyi şarapları tatmak için de tercih edebilirsiniz. Avrupa tatilinizde eğer Barselona’yı tercih etmeyi düşünüyor ve bu tatilin tam bir festival havasında geçmesini istiyorsanız Barcelona İçecek Festivali Turu 7 gece 8 gün tur imkanları tam size göre!

2012 yılından bu yana Barselona’daki İçecek Festivali’ne dünyanın her yerinden insanlar akın etmektedir. Yerli ve yabancı 300 içeceğin festivalde misafirlere sunulduğu bu tur gezilerinden geriye kalan fotoğraflar ise Barselona’ya seyahat etmek, o festival ruhunu solumak için şüphesiz herkesi heyecanlandırmaktadır.

Kaçırılmayacak kampanya ve fırsatlarla ayağınıza kadar getirilen Barselona içecek festivali turu, genellikle gençler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bir tur şirketinin sizlere sunduğu Barselona içecek turu imkanına hemen rezervasyonunuzu yaptırarak bu benzersiz yolculuk için hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Tur sayesinde size sunulan tüm imkanlardan doyasıya yararlanmanın yanı sıra festival alanında sadece giriş ücretini ödeyip Barselona’da olmanın, 60 adet musluktan oluşan ekstra büyük barda 300 farklı çeşit içeceğin dilediğinizden denemeye başlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*