Sevgililer Günü Venedik Turu 3 Gece

Venedik denildiğinde akla o kadar çok şey geliyor ki… Kanalların Şehri, Köprülerin Şehri, Maskelerin Şehri, Avrupa’nın En Romantik Şehri lakapları bunlardan sadece birkaçı. Sadece sokaklarında gondolla çıktığınız gezi esnasında bile sizi dinlendiren, havada resmen bir aşk kokusu aldığınız Venedik’in atmosferinin büyüsü bir başka iyi gelecek.

İtalya denildiğinde ilk akla gelen şehirlerden olan Venedik, çiftlerin gözde yurt dışı tatil rotalarının başında yer alıyor. Dünyanın her yerinden yıl boyunca milyonlarca turisti ağırlayan Venedik’te aşkın bir başka yaşandığını göstermek için de birçok çifte kapılarını ardından kadar aralıyor. Güzellikleri, doğası, şehrin atmosferi anlatmakla bitmeyen Venedik, tam tamına 118 adanın üzerine kurulu. Gözlerden uzak, baş başa, romantizm ruhunun içinize kadar işleyeceği bir Sevgililer Günü tatili için bundan daha iyi bir tur fırsatı olamaz. Tam 3 gece boyunca doyasıya eğleneceğiniz, Venedik sokaklarını aşkınıza şahit tutacağınız bir tatil için hemen Sevgililer Günü Venedik Turu 3 Gece erken rezervasyonunuzu yaptırın, kontenjanlar bitmeden tatil için hazırlanın.

Sevgililer Günü Venedik Turu 3 Gece

Venedik’i görmek istiyorsanız elbette İtalya turları ile de Venedik’e gidebilirsiniz fakat bu turlarda görmeye doyamayacağınız, hayranlığınızı gizleyemeyeceğiniz ve hep orada yaşamak isteyeceğiniz Venedik için sadece 1 gece ayrılıyor. Bu da elbette tatil severler için Venedik tadının damaklarında kalmasına neden oluyor.

Rahat rahat gezmek, doyasıya Venedik turu yapmak, her yerini görmek, her detayını öğrenmek için ayrı düzenlenen Venedik turları tam size göre olacaktır. Büyük Kanal, Rialto Köprüsü, San Marco Meydanı, San Marko Bazilikası, Dükler Sarayı, Aziz Mark’ın Çan Kulesi, Ahlar Köprüsü, Murano Adası, Burano Adası ve daha fazlası için Venedik tatil turu fırsatlarını mutlaka araştırın. Sevgililer Günü’nde hoş bir anı edinmek, üzerinden yıllar geçse dahi tatlı bir tebessümle hatırlayacağınız, eşinize dostunuza anlatmakla bitiremeyeceğiniz bir sürpriz için hemen Venedik tatil turu rezervasyonu yaptırabilir, sevgilinizi şaşırtabilirsiniz.

Çiftlerin çok beğendiği ve büyüleyici atmosferde resmen birbirlerine tekrar aşık oldukları tatil boyunca Sevgililer Günü yemeğinizi de İtalya’nın eşsiz, meşhur mutfağından çıkan en lezzetli yemekler ile yiyebilir, daha önce tatmadığınız bir İtalyan şarabı keyfini bu geceye saklayabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*