Sevgililer Günü Belçika Brüksel turu

Avrupa Birliği’nin ev sahibi ve Belçika’nın da başkenti olan Brüksel yıl içerisinde milyonlarca turisti ağırlayan Avrupa şehirlerden bir tanesi. Kelime anlamı olarak bataklığın içindeki yerleşim yeri anlamına gelen Brüksel, yüzyıllar önce bataklığın kurutulması sonucunda kurulmuş bir şehir. Tenten’in şehri olarak anılan, geziniz boyunca tarihine, mimarisine, sanatına, insanına, kültürüne hayran kalacağınız Brüksel’de ikram edilen waffle, bira, patates kızartması ve çikolatalarla tatil boyunca kendinizi bir şölen sofrasındaymış gibi hissetmeniz çok doğal. Yemeğiyle, kültürüyle oldukça zengin bu şehri gezmenin en kolay yollarından biri turlara katılmak. Yılın istediğiniz dönemine denk gelen bir tatil turuna katılarak karış karış Brüksel’i gezebilir, Belçika’da tatil yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Sevgililer Günü Belçika Brüksel turu

Batı Avrupa ülkelerinden Brüksel’i gezmeye gidenler fikir ayrılığına düşebilmektedir. Kimileri tatil dönüşü sıkıcı bulduklarını söylerken kimileri ise Brüksel’de 1 gece daha konaklamak istediklerini dile getirmektedir. Düzenlenen sanat festivalleri sayesinde sanatsever tatilcilerin Avrupa’daki uğrak yerlerinden olan Brüksel’de tur eşliğinde gezerken zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Kendi başınıza gittiğiniz tatillerde kısa sürede hem şehrin ulaşımını, ne nerede sorularını çözmeye çalışırken bir yandan da gönlünüzce bir Brüksel turu yapma hayali suya düşebilmektedir. Yorulmadan, kafanızı karıştıracak sorular ile uğraşmadan keyifli bir tatilin sırrı en uygun fiyatlara Brüksel tatili fırsatı sunan bu turlarda saklı…

Yaz tatilini beklemeden hemen şimdi kısa bir Brüksel tatili yapmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve Sevgililer Günü Belçika Brüksel turu fırsatlarına yetişin. Her Sevgililer Günü’nde romantik bir yemek ve duygusal müzik klasiğini bu sene yıkın. Sevgilinizle Brüksel’de olmanın, Belçika çikolataları, birası ve waffle eşliğinde Sevgililer Günü kutlamanın tadını çıkarın. Üstelik tur şirketleri tarafından Sevgililer Günü Özel Belçika turu fırsatları kaçırılmayacak cinsten! Bu özel kampanyadan yararlanan grubun içinde yer almak isterseniz internette kısa bir araştırma yapmanız yeterli.

Güvenilir, deneyimli bir kadroya sahip tur şirketi ile çıktığınız hiçbir Avrupa tatilinden pişman olmazsınız. Ayrıca rehberler eşliğinde bu kısa kaçamağınızda gezip gördüklerinizin yanına bol bol anlatıp arkadaş sohbetlerinde dikkat çekeceğiniz bilgileri de edinmiş olursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*