23 Nisan’a Özel Krakow Turuna Katılım

Avrupa’da tatil yapmak birçok tatil severin hayali… Eğer ilk kez yurtdışında tatile çıkacaksanız mutlaka bir tur şirketi ile bu tatili gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Çünkü ilk kez çıkılan yurtdışı tatillerinde Avrupa’nın büyülü havasına kaptırıp birçok detayı atlamanız yüksek ihtimal. Özellikle Polonya’nın güneyinde yer alan Krakow gibi bir yere tatile gidiyorsanız bir tur rehberi eşliğinde bu şahane doğaya sahip bölgeyi gezmelisiniz. Avrupa’da tatil yaparken kendinizi yalnız hissetmeyeceğiniz, cıvıl cıvıl bir şehirde neşenin bol olduğu bir tatil geçirmek istiyorsanız gitmeniz gereken yerlerin başında geliyor; Krakow. Tarihi ile kültür tutkunlarını büyülemeyi başaran Krakow, aynı zamanda kocaman, içinde kaybolacakmışsınız hissi uyandıran meydanında da geceleri ışıl ışıl parlamasıyla görsel şölen sunmaktadır.

23 Nisan’a Özel Krakow Turuna Katılım

Tarih ve kültür açısında oldukça zengin bir Polonya tatili hayal ediyorsanız Krakow tur tatili tam size göre olacaktır. Polonya’nın en eski ve en büyük şehri olarak anılan Krakow’da karasal bir iklim görülmektedir. Genellikle yaz aylarında gitmeyi tercih eden tatil severler ön plana çıksa da, oldukça soğuk ve kar yağışının hakim olduğu Krakow’da kış tatilinin de yeri ayrıdır.

Uzun uzun bir Avrupa tatili yapmaya fırsatınız yoksa ama yine de bir kaçamak yapıp enerjinizin yükselmesini, yorgunluğunuzun dinmesini, biraz da çocuklarınızın eğlenmesini istiyorsanız 23 Nisan’a özel düzenlenen turlar arasında Krakow turunu tercih edebilirsiniz. Yoğun ilgi gösterilen bu turda, her yaştan insan çoluk çocuk, genç yaşlı herkes çok büyük keyif almakta, kültürü ve tarihi zenginliği ile sizi doyuran Krakow’a hayran olarak ülkeden ayrılmaktadır.

Kısa bir uçuşun ardından çocuklarınıza şahane bir 23 Nisan yurtdışı tatili armağan edebileceğiniz Krakow’da çocuklarınızın da kültürü ve tarih bilgisi oldukça artacak, döndüklerinde yaptığınız bu kısa tatili arkadaşlarına anlatmakla bitiremeyecek. Tam bir kültür şehri olarak anılan Krakow’da tarih kokan sokakları ve sanat eserleri sayesinde kültür anlayışınız, sanata bakış açınız ve kültür seviyeniz oldukça gelişecek.

Birçok kültür gezisi seven tatil severin tercih ettiği Krakow’a 23 Nisan’a özel avantajlar ile seyahat etmek için elinizi çabuk tutmalısınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*