Benelux Paris Turu 1. Program 7 Gece

Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’un bulunduğu bölgeye genel olarak Benelüks adı verilmektedir. Tur şirketleri tarafından kısa süreli tatillerde en çok tercih edilen bölgede bu alandır. Birbirinden güçlü ve görkemli yapılara, rengârenk görüntüleriyle göz zevkinize hitap eden bahçelere sahip olan Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’da 7 gece geçirmek, oradan Paris’e uzanmak, rüya gibi bir tatil demek! 7 günün sonunda tekrar gelmek için bahaneler türetirken bulacaksınız kendinizi.

Aynı vize ile 3 ülke gezme kolaylığı, rehber eşliğinde 3 ülkenin altını üstüne getirme, her detayına dair bilgi sahibi olma şansı ve daha fazlası! Hepsi Benelux Paris Turu 1. Program 7 Gece tatil planında… Katılmak için size en uygun tarih aralığına rezervasyonunuzu gerçekleştirmeyi unutmayın.

Benelux Paris Turu 1. Program 7 Gece

Benelüks turu denildiğinde eğer hakkında daha önceden bilgi sahibi değilseniz sıradan bir tur izlenimi uyandırabilir. Fakat bu turun içinde tarihi ve kültürel açıdan zenginliği ile göz dolduran Amsterdam, müzeleri, kaleleri, manastırları ile görülmeye değer Lüksemburg, birçok önemli politik kuruluşun binasına ev sahipliği yapan, aynı zamanda da sarayları, kiliseleri, heykelleri, müzeleri, meydanı ile gezmeye doyamayacağınız Brüksel var. Daha da bitmesi, Benelüks turunun ardından araya Paris’i de sıkıştırmak istemez misiniz?

Uçak bileti en ucuz nereden alınır, en uygun uçuş saati kaçtır, ülkelerde nerede konaklayacaksınız, şehirlerarası ulaşımı nasıl sağlayacaksınız, nerede ne yemeli, nereleri görmelisiniz? Bu soruları unutun. Bırakın bunları sizlere en uygun Benelüks Paris turu imkanı sağlayan tur şirketleri düşünsün. Siz Belçika’dan, Hollanda’dan, Lüksemburg’dan, Paris’ten sevdiklerinize neler alacaksınız, nerede fotoğraf çekileceksiniz, tatil bavulunu nelerle dolduracaksınız bunları düşünün.

İster küçük bir grup olarak isterseniz de tek başınıza katılabileceğiniz Benelüks Paris turu fiyatları her bütçeye hitap eden aralıklarla bulunabilmektedir. Tarihten yana da hiçbir sıkıntı yok! Siz sadece tura katılmaya karar verin, size en uygun tarih aralığını belirleyin ve tüm bu işlemleri kısa sürede internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz! Bavulunuzu, fotoğraf makinenizi hazırlayıp şu an bile tur fırsatlarını görüntülemeye başlasanız en uygun fiyatlar için henüz geç kalmadınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*