Witte de Withstraat Caddesinde Keşif

Hollanda’nın iki büyük kentinden biri olan Rotterdam, gezilecek yerleri ile oldukça ünlü bir yerdir. Her günü dolu dolu olan bir tatil geçirmek istiyorsanız her günü farklı geziler ve ziyaretler ile geçirebileceğiniz Rotterdam’ı tercih edebilirsiniz. Eğlenceli aktiviteleri, festivalleri ve tarihi müzeleri ile pek çok turiste ev sahipliği yapan Rotterdam bisiklet turları ve kübik evleri ile de bilinmektedir.

Rotterdam’da yerli ve yabancı fark etmeksizin pek çok bisikletli insana rast gelmek mümkün. Arabaların kullanımı Rotterdam’da dar yollar olduğundan dolayı oldukça zor. Zaten genel olarak gidilecek yerlerin mesafeleri birbirine yakın olduğundan dolayı ulaşım aracı olarak genellikle bisikletler tercih edilmektedir. Neredeyse adım başı bisiklet kiralayan dükkanlar ile karşılaşmak ve uygun fiyatlı kiralama yapmak mümkün. Rotterdam yemek kültürü konusunda pek geniş bir mutfağa sahip olmasa da gezilecek ve görülmeye değer önemli yerleri ile pek çok yerli ve yabancı turistin ilgisini ve beğenisini topluyor.

Witte de Withstraat Caddesinde Keşif

Witte de Withstraat caddesi Rotterdam’ın en hareketli ve en işlek caddelerinden biridir. Witte de Withstraat caddesinde pek çok cafe ve bar gibi eğlence mekanlarına rastlamak mümkün. Rotterdam bilindiği üzere eğlence mekanları ile ünlü bir kenttir. Witte de Withstraat caddesinde keşif yapmak için mutlaka Rotterdam ziyaretinizde buraya da uğramanız tavsiye edilmektedir.

Eğlence mekanlarının yanı sıra sanat okulları ve sanat galerilerine de yer verilen Witte de Withstraat caddesi günün her saati işlek bir şekilde hareket görüyor. Çeşitli aktivitelerin ve sokak partilerinin gerçekleşmekte olduğu Witte de Withstraat caddesi Rotterdam’ın en eğlenceli bölgelerinden biridir.

Gece ve gündüz farklı aktiviteler ile ziyaretçilerine açık olan Witte de Withstraat caddesi özellikle yabancı ziyaretçilerin ve buraya ilk defa gelenlerin büyük ilgisini çekiyor. Geceleri neon ışıklar ile aydınlatma yapılan caddede özellikle genç yaştaki turistler eğlence mekanlarında güzel zamanlar geçiriyor.  Restaurant, bar, cafe ve pek çok dükkan bu cadde üzerinde günün her saati aktif bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Keyifli ve eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz Witte de Withstraat caddesi sizlere unutulmaz anılar katıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*