1 Mayıs 4 gün 3 gece Brüksel turu

Felemenkçe, Almanca ve Fransızca dillerinin resmi dil kabul edildiği, Belçika’nın başkenti olmasının yanı sıra Avrupa Birliği ve Avrupa’nın da başkenti sayılan Brüksel’de zahmetsiz bir tatilin sırrını uzaklarda aramanıza gerek yok. Harika bir planlamayla, kısıtlı vaktinizde Brüksel’i tepeden tırnağa gezmenize imkan sağlayan turlar, hayalinizdeki yurtdışı tatilini gerçekleştirmek için sizleri bekliyor. Patates kızartması, waffle ve biraya doyacağınız Brüksel tatilinden dönerken sevdikleriniz için de birer kutu Belçika çikolatasını valizinize atmayı unutmayın!

Yaz tatilleri yurtdışında tatile çıkmak için en iyi fırsat gibi değerlendirilir. Fakat seçenek bolluğu, zaman darlığı derken istenilen yaz tatili hayalleri hep ertelenmekte, araya başka programlar girmektedir. Dünyayı gezme hayalinizi gerçekleştirmek istiyorsanız yaz tatilini, yıllık izninizi beklemeye gerek yok. 1 Mayıs tatilinde de kısa bir Batı Avrupa kaçamağı yapmanız mümkün.

1 Mayıs 4 gün 3 gece Brüksel turu

Brüksel denildiğinde akıllara tarihi, turistik kültürel gezi yerlerinden önce sanat ve mimaride gelişmişliği gelmektedir. Öyle ki mimariye aşık, sanata tutkun birçok tatil sever ilk yurtdışı tatili rotalarında Brüksel’e ziyaret etmeyi tercih etmekte, belli dönemlerde düzenlenen sanat festivalleri ile de bir ayakları her daim orada olmaktadır.

Dünyanın konuştuğu, Grande Palace şehir meydanında farklı stil mimari tarzları sayesinde UNESCO Dünya Mirasları Listesi’ne girmiş olan Brüksel’i gezmek için şimdi tam zamanı! Turlar ile tatile çıktığınızda hem maddi açınızdan bütçeniz rahat etmekte hem de şehir hakkında birçok bilinmeyenleri öğrenme fırsatı yakalamış olacaksınız. 1 Mayıs tatili için daha iyi bir programınız yoksa 4 gün 3 gece sürecek olan, kısa bir Avrupa kaçamağı ile herkesi şaşırtın. Kısıtlı zamanda çok yer görmenin, bütün Brüksel’i tanımanın, sokaklarından alışveriş merkezlerine kadar her detayda görebileceğiniz mimarisini yakından gözlemlemenin tadını çıkarın.

İster tek başına ister sevdikleriniz ile katılabileceğiniz bu tur fırsatları için online adres üzerinden bir erken rezervasyon formu doldurup tatil için gün saymaya hemen başlayabilirsiniz. Üstelik erken rezervasyonlarda kampanya imkanları ile kampanyalı Brüksel turu fırsatlarını da kaçırmadan, uygun fiyata kendinizi yormadan tatil yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*