Ramazan Bayramı Krakow Turu 4 Gece

Birçok gidip gören turistin Polonya’nın İstanbul’u diye anılan, Krakow cıvıl cıvıl atmosferi ile size yurtdışında tatil yapmanın en keyifli, en renkli yolunu sunmaktadır. Tatil severlerin, Polonya’da genellikle tercih ettikleri bir adres olan Krakow’a yıl içerisinde istediğiniz zaman tur imkanları ile gitmeniz mümkün. Yaz tatilini çoktan geçmiş, yıllık izninizi de kullanmışsanız geriye bir tek seçeneğiniz kalıyor; bayram tatilini fırsata çevirmek! Kısa bayram tatilinizde küçük bir valizle soluğu Krakow’da almanız Ramazan Bayramı Krakow Turu 4 Gece sayesinde mümkün! Üstelik ödeme kolaylıkları ve uygun fiyat avantajlarıyla… Siz sadece tura çıkmaya karar verin, bırakın gerisini tur şirketi halletsin.

Ramazan Bayramı Krakow Turu 4 Gece

Krakow çok eski yıllarda Polonya’ya başkentlik yapmış bir şehir… Bu yönü de onu İstanbul’a benzetmelerinde önemli bir rol oynuyor. Bu köklü ve eski şehri gezerken Polonya’nın kültüründen tarihine, coğrafyasından iklimine, sanatından mimarisine kadar birçok detaya şahitlik ederek öğrenmeniz mümkün. Havayolu ulaşımı ile kısa bir yolculuğun ardından hemen ulaşabileceğiniz ve 4 gecelik kısa kaçamağınıza başlayacağınız Krakow turu boyunca çok eğlenceli ve kültür dolu bir tatil sizleri bekliyor.

Hem şehir içinde hem de şehir civarında gezip görebileceğiniz birçok yeri içinde barındıran Krakow’a tatile gittiğinizde tur rehberiniz sizin için en iyi ve 4 gecelik tatile en ideal tur imkanını sağlamakta, doğru bir planla adım adım Krakow’u tanımanızı sağlamaktadır. Anlatacağı şehir hikayeleri, tarihi bilgiler, mimari, sanat, tarih ve kültüre ilişkin zahmetsizce edineceğiniz bilgiler de cabası!

Kısa bir yurtdışı turunda kültür hazinenizi ne kadar çok doldurabilirseniz o kadar dolduracağınız bu tur boyunca bol bol fotoğraf çekecek, dönüşünüzde anlatacağınız birçok farklı yurtdışı tatili deneyimine tur tatili farkı ile sahip olacaksınız. Ramazan Bayramı’nda sıradan bir 4 gece geçirmek yerine, Polonya’nın en gözde bölgelerinden Krakow’da rüya gibi kısa, kaçamak tatili geçirme fikrine hiç kimse hayır diyemez. Kontenjanlar dolmadan ve bayram tatili tur kampanyaları sona ermeden hemen rezervasyonunuzu yaptırmayı, bayram tatili için hazırlıklara başlamayı hemen şimdi dolduracağınız online form ile gerçekleştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*