Fransa Müzesi Champs Elysees Ziyaret

Fransa tatili boyunca tatil severlerin kendilerini en güvende hissettiği bölgelerden biri, Champs Elysees… Paris’in en bulvarı olarak da bilinen, Türkçe’de Şanzelize olarak okunan bu meşhur bulvar, tüm turlarında göz bebeği konumundadır. Gecesi ayrı, gündüzü ayrı keyifli geçen Champs Elysees turu yapmak istiyorsanız Fransa Müzesi Champs Elysees Ziyaret fırsatı çok uygun fiyatlara sizlere şahane bir yurtdışı tatili fırsatı sunmaktadır.

Paris’te lükse doyacağınız bir tatil hayali kuruyorsanız mutlaka Champs Elysees’i görmelisiniz. Fransız dilinde kelime anlamı olarak da cennet yeri anlamına gelen bu yerde, lüks mağazaların, alışverişin ve Paris’te olmanın ruhu bir başka lezzetli olmaktadır. Yurtdışı tatillerinde kültür kadar lükse, eğlenceye ve alışverişe de önem verenlerin ilk rotalarının başında yer almaktadır.

Fransa Müzesi Champs Elysees Ziyaret

Kestane ağaçlarının sıra sıra dizildiği geniş kaldırımlarında yürürken, lezzetli Paris tatlarını tadabileceğiniz birçok restoran ve kafeyi bulabileceğiniz Champs Elysees gezisi boyunca sizin gibi birçok tatil sever turiste rastlayabilirsiniz. Işıl ışıl rengarenk cadde boyunca Zafer Anıtı’nı ve müzelerini de ziyaret edebileceğiniz bu tur, aynı zamanda kültürel açıdan zengin, doyurucu bir tatil hayali kuranlar için de en iyi seçimlerden bir tanesi!

Özel ve lüks butiklerden alışveriş yapabileceğiniz aynı zamanda Fransa Müzesi’ni gezebileceğiniz tatil boyunca tur kapsamında size bir rehber eşlik etmektedir. Tüm geziniz boyunca adım adım Paris’i sizlere anlatan, müzesinden anıtına, alışverişinden eğlencesine, coğrafyasından insanına kadar her konuda birçok bilgi birikimi edinmenize yardımcı olacak tura, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.

Birçok farklı aktiviteye katılabileceğiniz, gezerken eğlenirken aynı zamanda kültür hazinenizi de tıka basa doldurabileceğiniz bu tur fırsatını kaçırmayın. Eğitim amaçlı, iş amaçlı birçok insanın seyahat ettiği Şanzelize’de, aynı zamanda birbirinden değerli tarihi yapıları da ziyaret etme şansı bulabilirsiniz. Sergi evi, anıt, müze ile Paris tarihine dair bütün detayları yaşayarak öğrenebileceğiniz bu tur imkanı için kontenjanlar dolmadan hareket etmeli, Paris’in en işlek, en lüks, en renkli, en gelişmiş ve bol turistli bu bulvarında keyifli bir yurtdışı tatili yapmanın keyfini çıkarmalısınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*