Büyük İspanya İlkbahar Yaz Turu

Fransa’dan sonra ikinci büyük Batı Avrupa şehri olarak bilinen İspanya, gezmeye görmeye doyamayacağınız Avrupa şehirlerinden biri… Aynı zamanda İsviçre’den sonra ikinci yüksek Avrupa şehri olma özelliğine de sahip olan İspanya, şahane bir coğrafyaya sahip. Başkenti Madrid, Avrupa tatillerinin göz bebeklerinden Barselona gibi birçok ülkeyi aynı anda görmenizi sağlayan İspanya yaz tatili turları neredeyse her yıl full kontenjan ile gerçekleşmektedir. Bu nedenle eğer bu yıl tatil planlarınız arasında Barselona turu bulunuyorsa elinizi çabuk tutmayı, kontenjanlar dolmadan rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın!

Büyük İspanya İlkbahar Yaz Turu

En popüler turist çeken ülkeler arasında görülen İspanya gezmekle bitiremeyeceğiniz birçok yeri içinde barındırmaktadır. Tarihi bölgeleri, kiliseleri, restoranlar, müzeleri ile kültüre doyacağınız bu şehir ilkbahar yaz döneminde en hareketli, en eğlenceli günlerini yaşamaktadır. Meşhur İspanya festivalleri genellikle yaz aylarında gerçekleştiğinden birçok kişide yaz döneminde gerçekleştirilen Büyük İspanya İlkbahar yaz turu fırsatlarına daha büyük ilgi göstermektedir.

Dünyanın en çok ziyaret edilen 3. Ülkesi olma unvanını hakkını vererek gelen turistleri en iyi şekilde ağırlayan, kültürü, tarihi, coğrafyası, insanı, festivalleri ile işte Avrupa tatili, dedirten İspanya yılın her döneminde dünyanın çeşitli bölgelerinden turistlere kucak açmakta, onları ağırlamaktadır.

Eğlencelere doyamayacağınız, hareketli ve oldukça renkli bir tatil için İspanya birebir. İspanya sınırları içine girdiğiniz andan itibaren sürprizlere açık olmalısınız. Çünkü eğlenmeyi, dansı, festivalleri çok seven İspanya’nın eski bir barında sakin sakin içkinizi yudumlarken bir anda başlayan Flamenko gösterisi izlerken kendinizi bulmanız mümkün. Ayrıca İspanya’ya ilkbahar yaz döneminde, özellikle temmuz ağustos aylarında gitmeyi düşünüyorsanız valizinize aldığınız parçalara çok dikkat etmeli, İspanya’nın yazın gerçekten çok sıcak bir ülke olduğu gerçeğini unutmamalısınız.

Tur imkanları ile tatile çıktığınızda zaten sadece sizin bavulunuza ne koyup ne koymayacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Uçak biletlerinizden gezeceğiniz noktalara konaklamadan şehir içi ulaşıma kadar bütün detaylı şirket sizlere vermekte hatta gitmeden önce İspanya hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak bilgilendirmelerde de bulunmaktadır. Rehber eşliğinde İspanya’yı hem görerek hem yaşayarak hem de öğrenerek gezmek ise bir başka güzel!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*