Aix En Provence Turları Çingene Festivali

Sanat severlerin, ünlü Fransız ressam Cezanne’nin yaşadığı şehir olarak tanıyıp bildiği, Güney Fransa’da Marsilya’nın 30 kilometre kuzeyinde bulunan Aix En Provence’de düzenlenen Çingene Festivali, dünya genelinde meşhurdur. Avrupa tatili yapmak ama bu tatilde bir de yurtdışında gerçekleşen festivale katılmak isteyenler için en ideal tur fırsatı, Aix En Provence Turları Çingene Festivali tarafından sunulmaktadır. Fransız dili eğitimi için de milyonlarca öğrencinin tercih ettiği bu bölgeyi, tur imkanları ile yakından gezmek, Çingene Festivali programı dahilinde doyasıya eğlenmek sizleri bekliyor. Daha öncelerinde kolay bir ulaşımı olmamasından dolayı tatil severler tarafından pek tercih edilmeyen Aix En Provence artık hızlı tren sayesinde rahatlıkla ulaşılabildiğinden Fransa tatili yapanlar için alışveriş noktasına dönüşmüş bir bölge olarak da dünya genelinde tanınmaktadır.

Aix En Provence Turları Çingene Festivali

Akdeniz sıcağını doyasıya yaşayabileceğiniz bir iklime sahip olan Aix En Provence’ye yazın gidiyorsanız olabildiğince rahat, esnek, tam bir hareket özgürlüğü sağlayacak kıyafetlerle gitmeye özen gösterin. Ağaçlarla kaplı yollarında uzun yürüyüşlere çıkmak için rahat bir spor ayakkabısını da yanınızda Aix En Provence Turları Çingene Festivali boyunca bulundurabilirsiniz. Tarihi dönemlere ait mimari yapıları görebileceğiniz ve müzelerini gezebileceğiniz Aix En Provence en çok Çingene Festivali turları ile dikkat çekmekte ve tatil severler tarafından genellikle bu festival döneminde tercih edilmektedir.

Dünyanın dört bir yanından tatil severler, bu çingene buluşmasına katılmak, festival ruhunu yaşamak, çılgınlar gibi eğlenip Fransa’da tatil yapmanın başka bir yüzünü görmek için Aix En Provence tatil turu fırsatları konusunda araştırma yapmaktadır. Dünya genelinde en çok bilinen ve yoğun katılımın gerçekleştirildiği Çingene Festivali’ne sizler de bu yıl katılmak istiyor, tatilinizi Fransa’ın bu eşsiz festivalinde gerçekleştirmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun. En uygun fiyatlara sunulan Çingene Festivali tur fırsatları sona ermeden, kontenjanlar dolmadan hemen erken rezervasyonunuzu gerçekleştirin. Çeşitli kampanya fırsatları ile oldukça uygun ödeme koşullarıyla katılabileceğiniz bu tatilde, yanınıza fotoğraf makinenizi almayı, rengarenk kombinler ile festivalin ruhunu kıyafetlerinizle yansıtmayı unutmayın. Dönüşünde birçok anı biriktireceğiniz Çingene Festivali sizleri bekliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*