Roma Floransa Venedik Milano turu

Uzun uçak yolculuklarına dayanamıyor fakat yine de yurt dışı tatili yapmak istiyorsanız seçmeniz gereken ülke İtalya! Sanatı, mimarisi, kültürü, yemekleri ile ömrünüzde en az bir defa görmeniz gereken Avrupa ülkelerinden İtalya’ya gitmek istiyorsanız 2 saatlik bir uçak yolculuğunun ardından orada olacaksınız! Özellikle kısa bir zamanınız varsa hemen bir Avrupa havası alıp gelmek istiyorsanız zamandan tasarruf açısından da İtalya’ya düzenlenen kısa süreli turları değerlendirmek en mantıklısı. İtalya’nın göz bebekleri aynı zamanda her yıl dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin akınına uğrayan şehirleri olarak bilinen Roma ve Venedik’in içinde olduğu bir tur şart diyorsanız Roma Floransa Venedik Milano turu tam size göre!

Roma Floransa Venedik Milano turu

İtalya’nın romantik yanını yakından görmek, Venedik’te gondol gezisi ile hem harika fotoğraflar çekmek hem de tüm dertlerinizi Venedik’in meşhur kanallarına bırakmak istiyorsanız en uygun fiyatlara İtalya turu şansı sunan bu tatil kaçmaz.

Birçok tatil sever, İtalya’yı gezmeye başlamak için en iyi rotanın Roma’dan başladığını söylüyor. Gezgin ve fotoğrafçı ruhunuzu doyasıya yansıtabileceğiniz, mükemmel fotoğraflarınız için bol malzeme bulabileceğiniz Roma Floransa Venedik Milano turu boyunca İtalya’nın en güzel şehirlerini adım adım gezecek, her birinde ömrünüzün sonuna dek unutamayacağınız anılar biriktireceksiniz.

Roma’da sadece tarihi zenginlikleri bile gezmekle kolay kolay bitiremezsiniz ama tur şirketiniz meşhur İspanyol merdivenlerini size göstermeden Roma’dan ayrılmanıza izin vermeyecektir. Ardından Floransa’ya geçiş yaparak oradan bir an önce gondol seyahatine Venedik sokaklarında çıkmak, kanallarda kaybolup tüm yorgunluğunuzu dindirmek için sabırsızlanmaya başlayabilirsiniz. Huzurun şehri olarak bilinen ve eşsiz bir mimariye sahip olan Floransa’da fotoğrafını çekmek, hafızanıza kazımak isteyeceğiniz birçok nokta olacak. İtalya’ya kadar gidip hazır Floransa sokaklarınıza adım atmışken Michalangelo Tepesi’nden hem şehri hem de muhteşem günbatımı manzarasını izlemeden dönmeyin. Venedik’e adım attığınız andan itibaren ise adaların büyüleyici atmosferinde şahane akşamlar geçirebilirsiniz.

Doyasıya alışveriş yapabilmek için bu tura katıldıysanız alışveriş için tüm enerjinizi Milano’ya saklasanız iyi edersiniz. Moda haftası ile dünyaya nam salan Milano’da alışveriş yaparken kendinizi kaybetmemeniz mümkün değil!

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*