Polonya Paskalya Bayramı Festivali

Hep filmlerde adını duyduğunuz Paskalya Bayramı’nın nasıl kutlandığını, neler yapıldığını merak ediyorsanız gelin, Polonya Paskalya Bayramı Festivali turu imkanı ile Paskalya Bayramı’nı yerinde görün. Hristiyan aleminde en eski ve en önemli bayram olarak bilinen, tüm dünyada da adı duyulan Paskalya Bayramı en çok yumurtaları ve çöreği ile meşhurdur. Filmlerden aşina olduğunuz Paskalya Bayramı’nın en renkli yüzüne şahit olmak, farklı bir kültür ile tanışmak için kendi gözlerinizle görmeniz gereken bu şöleni Polonya’da en iyi şekilde geçirebilirsiniz. Yumurtasının, çöreğinin yanı sıra Paskalya tavşanı kavramı da ile tanışacağınız ve tüm detayları bir bir deneyimleyip yerinde görerek tecrübe edineceğiniz bu turu kaçırmayın.

Polonya Paskalya Bayramı Festivali

Gecenin ve gündüzün eşit olduğu, ilkbaharın gündönümünde 21 Mart’ta kutlanan Paskalya Bayramı’nı Polonya’da festival havasında geçirmek ister misiniz? Hem de bütçenize hitap eden tur fiyatlarına ek birçok avantajla bu tatili geri çevirmek istemezsiniz. Bütçenize hitap eden, ödeme kolaylıkları ile tatilin keyfini bir kat daha rahat çıkarmanızı sağlayan bu imkanı kaçırmayın.

İnternet üzerinden yurtdışı tatili festival programları çok ilgi görmektedir. Tatili eğlence, dolu dolu bir program ile geçirmek isteyen özellikle genç kesim bu festival fırsatlarını kaçırmamaktadır. Tüm dünyaya nam salan Paskalya Bayramı’nda festival ruhunu bayram havası ile birleştirerek eğlenceyi katlamak isterseniz mutlaka bu geziye katılmalı, turun tadını çıkarmaya Polonya’da hem Paskalya’yı kutlayıp hem de festivalde çılgınlarca eğlenmeye hazır olmalısınız.

Eğer Paskalya Bayramı Festivali denildiğinde sadece gençlerin ve yetişkinlerin buna ilgi göstereceğini düşünüyor, çocuklarınıza hitap etmeyecek bir tatil seçeneği olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü Paskalya Bayramı’nın tadını en çok çıkaran, tüm bayramlarda olduğu gibi tabi ki çocuklar! Polonya turu imkanı ile Paskalya Bayramı zamanında çıkacağınız tur tatilinde, çocuğunuz hiç bilmediği bir kültürün içinde hem festivali kutlarken bir yandan da Paskalya tavşanının sakladığı yumurtaları bulmaya çalışacak hem de çok eğlenceli bir tatil geçirecek! Çocuklarınızı, sevdiklerinizi yanınıza alıp Paskalya Bayramı için tatil planları yapmanın tam zamanı… Kontenjanlar dolmadan rezervasyonu yaptırın, bu eğlenceli tatili kaçırmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*