23 Nisan Disneyland Turları Fransa

Ekran başında tüm çocukların keyifle izlediği, büyüklerin bile ilgisini çekmeyi başaran Micney Mouse’un, Donald Duck’ın memleketine yolculuk yapmak istiyorsanız bu yaz mutlaka yolunuzu Disneyland’a düşürmelisiniz. Çocuklarınız ile birlikte keyifli, heyecan ve macera dolu bir Avrupa yurt dışı tatili fırsatı arayışı içindeyseniz Disneyland’dan daha doğru bir adres olabilir. Büyüleyici atmosferi ile büyüklerin çocuk olmak istediği, çocukların daima orada yaşamak istediği Disneyland tur rehberleri eşliğinde hem daha keyifli hem de daha çok şey öğrenerek gezmek mümkün.

Paris’te tatildeyken sadece 1 saatlik bir metro yolculuğu ile soluğu Disneyland’da alabilirsiniz veya 23 Nisan Disneyland Turları Fransa turu kapsamında direk Disneyland’ın ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Tercih sizin… Bu tatile en çok çocuklarınız sevinecek!

23 Nisan Disneyland Turları Fransa

Disneyland’ın olduğu bölgeye geldiğiniz anda Disneyland Park 3 ayrı bölümden oluşmaktadır. Disney Park, Alt Disney Studios, Village… Bunlar arasında en büyüğü ise kendi içerisinde 5 ayrı parka ayrılan Disney Park! Hemen buradan tur gezinize başlayabilirsiniz. İlk kez yurt dışı deneyimliyorsanız veya Disneyland’a ilk gelişiniz ise internetten edindiğiniz bilgiler, kendi başınıza çıkardığınız tur planı yeterli olmaz. Hem çocuğunuzun daha keyif alması hem sizin daha fazla bilgi edinme, kısa kaçamak tatilinizde daha fazla şeyi deneyimleme şansı için Disneyland turları bulunmaz bir fırsat oluşturmaktadır. Her çocuğun girdikten sonra saatlerce hatta günlerce çıkmak istemediği, dönüş uçağına bindiğiniz anda çocuklarınızın tekrar gelme ısrarlarına maruz kalacağınız Disneyland sizleri de büyüleyici atmosferine kaptıracaktır.

Büyük küçük herkese hitap eden ancak küçüklerin hayatlarının tatili olduğunu kabul ettiğimiz Disneyland turları farklı zaman aralıklarında düzenlenmektedir. Kısa bir 23 Nisan tatilinde dahi çocuğunuza bayram hediyesi olarak Disneyland turunu hediye etmeniz mümkün. Yapmanız gereken tek şey güvenilir firmaların Disneyland tur planlarına ilişkin kısa bir araştırma yapmak ve bunlar arasından sizlere en uygun tarih aralığına rezervasyonunuzu gerçekleştirmek… Daha sonra turun size sunduğu yolculuk, konaklama, gezi gibi tüm imkanlardan faydalanırken çocuklarınızın Disneyland’da nasıl eğlendiğini keyifle izleyebilir, ömrünüz boyunca unutulmayacak tatilleriniz arasına Disneyland anılarınızı da ekleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*