Euromast Rotterdam ile Şehre Yukarıdan Bakın

Hollanda tarihi yerleri ve önemli müzeleri ile ünlüdür ve yurt dışına seyahat edebilme imkanı olan herkesin mutlaka ziyaret etmek istediği bir yerdir. Her yaş kesiminin büyük bir keyifle tatil yapabileceği Hollanda özellikle eğlence mekanları ile genç kesim tarafından büyük ilgi görmektedir. Müzelerinde önemli sanat eserlerine yer vermesi de pek çok sanat severin Hollanda’yı ziyaret etmesinde büyük etken olmaktadır.

Hollanda yemek kültürü açısından zengin bir içeriğe sahip değildir. Patates tüketimi fazla olan Hollanda ayrıca Gouda peyniri ile de ünlüdür. Dönem dönem düzenlenmekte olan tur kampanyaları ile Hollanda tatil planınızı uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilir ve dopdolu günler geçirerek kendinizi özel hissedebilirsiniz.

Euromast Rotterdam İle Şehre Yukarıdan Bakın

Hollanda’yı kuş bakışı görmek de ayrı bir güzel ve keyifli. Euromast Rotterdam ile şehre yukarıdan bakabilme imkanı sağlanmaktadır. Hollanda’nın mimari başkenti olarak bilinmekte olan Rotterdam’da yer almakta olan Euromast ile şehre yukarıdan bakabilmek mümkün. Euromast ilk etapta 100 metre uzunluğunda hizmet sağlıyordu ancak sonradan üzerine 85 metre daha uzunluk iave edilerek daha yüksekten hizmet vermektedir.

Ziyaretçilerine büyük bir hayranlık uyandırmakta olan Euromast şehri ayaklarınızın altına sermekte ve muhteşem manzara keyfi yaşatmaktadır. Euromast ışıklandırmaları ile akşam saatlerinde de ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Akşam saatlerinde yapılan ışıklandırma ile daha da göz alıcı bir görünüme kavuşmakta olan Euromast herkesin merakını çekebilecek güzellikte. Heyecan yaşamak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği Euromast ile şehre yukardan bakarak unutulmaz anılar yaşamaya hazır olun.

Hollanda’ya gelen kişilerin mutlaka bu zevki yaşamaları tavsiye edilmektedir. Euromast Rotterdam’da en çok ilgi görmekte olan yerlerin başındadır. Manzarayı yukardan seyretmek için asansör yardımı ile çıkmış olduğunuz tepeye yaklaşık olarak 30 saniye gibi kısa bir süre içerisinde ulaşmanız mümkün. Yükseklik korkusu olmayan kişiler için unutulmaz bir anı olarak kalacak olan Euromast sizleri adeta başka bir dünyaya götürüyor. Yapım aşamasında doğal afetler düşünülerek hareket edilen Euromast sağlam bir köke sahip bulunmaktadır. Şehri yukardan izlemenin eşsiz güzelliğini denemek kaçınılmaz bir fırsat olsa gerek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*