Madrid Valencia Barcelona Turu

Akdeniz’in sıcaklığı ile içinizi ısıtacak, kanınızı kaynatacak ülkelerinden İspanya’nın başkenti, yılın her döneminde turist akınına uğrayan Avrupa şehirlerinden bir tanesi; Madrid. Gezi turları düzenleyen firmalarında her zaman ön plana çıkardığı ve özellikle yaz döneminde tur imkanlarının resmen patladığı Madrid, Valencia, Barcelona görmeye gezmeye doyamayacağınız Avrupa kentleri arasında yer alıyor. Bunları tek tek görmek yerine, tek vize ile çıktığınız bir Avrupa seyahatinde aynı zamanda görme imkanı sağlayan Madrid Valencia Barcelona Turu büyük talep görüyor. Yaz aylarında daha büyük yoğunluğun yaşandığı bu turda kontenjan sıkıntısı yaşamamak için erken rezervasyon ile yer ayırtmak, tatili garantiye almak önemli.

Madrid Valencia Barcelona Turu

Flamenko ve hayvanseverlerin şiddetle karşı çıktığı bu nedenle İspanya’nın birçok tepkilere maruz kaldığı boğa güreşleri; İspanya denildiğinde ilk akla gelenlerden… Bunlardan sonra ise sanatı, mimarisi, kültürü, yemekleri, modası ile elbette Madrid, Valencia ve Barcelona düşüyor akıllara. Avrupa tatillerinde birkaç kez gidilse dahi vazgeçilmezler arasında yer alan bu rüya gibi 3 şehri tek seferde gezmek ise inanılmaz keyifli bir tatil vadediyor.

Hem kültürel anlamda hem dünya genelinde popülaritesi ile hem de kongre turizminde son yıllarda birkaç adım öne çıkmayı ve her defasında yükselerek devam etmeyi başaran Barcelona, İspanya turuna katılım sayısının artmasının en önemli etkenlerinden biri… Coğrafyası gereği oldukça kolay gezilen, şehrin mimarisine hayran bırakan sokaklarında kolay ulaşımı ile rahat hareket edilen Barcelona’da ayrıca insanlar çok sıcakkanlı. Turist görmeye alışık bir memleket olarak gayet güzel ağırlanacağınız Barcelona’da evinizde gibi hissetmemeniz mümkün değil.

Madrid’de başlayıp Barcelona’da sonlandıracağınız tatilde soluklanmayı ise gördüğünüz anda “ben burada yaşlanmaya hazırım” demekten kendinizi alamayacağınız Valencia’ya saklamalısınız. Kendine tüm özellikleri ile yaşanacak şehir dedirtmeyi başaran Valencia, tüm görenlerde büyük hayranlık uyandırmayı başarıyor. Madrid Valencia Barcelona Turu boyunca size eşlik eden tur rehberleri tüm şehirlerin en önemli detaylarını, en meşhurlarını, tarihini, sanatını, mimarisini, coğrafyasını, şehre özgü en özel hikayeleri gezi esnasında anlatmaya, kültür hazinenizi her adımda bir kat daha zenginleştirmeye fırsat sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*