14 Gece Muhteşem Büyük Avrupa Turu

Avrupa’yı karış karış dolaşmak, şöyle bir “Avrupa havası” alıp gelmek herkesin hayali! Fakat fırsat nerede diyorsanız bu noktada işte devreye 14 gece Avrupa turu yapmanıza imkan sağlayan tur paketleri giriyor. İstanbul’dan çıkıp 14 gece boyunca Amsterdam’ı, Berlin’i, Paris’i, Milano’yu, Floransa’yı ve daha sayamadığımız birçok Avrupa’nın göz bebeği haline gelmiş şehri görüp gelmek istemez miydiniz?

14 Gece Muhteşem Büyük Avrupa Turu

İddia ediyoruz ki bu büyük Avrupa turu sonrasında nerede ne yenilir, hangi manzara nerede ve Avrupa’nın birçok şeyi sizden sorulacak. Bu tur, kısa zamana çok şey sığdırmak isteyen, büyük bir Avrupa turu yapmak isteyen ama vakitsizlikten yakınanların turu; 14 Gece Muhteşem Büyük Avrupa Turu!

İstanbul’dan Türkiye’ye veda edip soluğu sabahın erken saatlerinde bir Avrupa ülkesinde alacaksınız. Sırbistan’ın Başkenti Belgrad’da kahvaltı, Avrupa’nın incisi Budapeşte’de bir kahve molası, Viyana & Prag’da mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri olan Bratislavya gezisi, muhteşem mimarisine hayran olacağınız Brüksel’de konaklama imkanı ve daha fazlası bu turun içinde! Herkesi kıskandıracak, üzerinden yıllar geçse dahi torunlarınıza bile anlatacağınız unutulmaz bir tatilin kapısını şimdi aralayın.

Kendinizi şımartmak için bundan iyi bir fırsat olacak. Tek taşla çok kuş vuracağınız bu turda, Avrupa’yı karış karış gezemeseniz de en iyilerini, en meşhurlarını tecrübe etme imkanı yakalayacaksınız. Üstelik bu tatil boyunca parayı hiç dert etmeyeceksiniz. Tek başınıza, bir gece sevdiklerinizi alıp ansızın Avrupa’ya ayak bassanız 14 gecede nereleri gezebilirsiniz? İşte, Avrupa turu paketleri hem rehber eşliğinde yapacağınız geziler ile anılarınıza bir kat daha kazandıracak hem de kısa sürede ekonomik fiyatlara, en iyi kampanyalar ile Avrupa’yı baştan aşağı görmüşsünüz hissi uyandıracak.

Tur paketinde ücrete dahil olan birçok imkan sayesinde 14 gece boyunca çok az elinizi cebinize atacaksınız. Avantajları da yanınıza kar kalacak, daha sonra Avrupa’ya gitmek isteyen tüm arkadaşlarınıza bu turu tavsiye edeceksiniz. Avrupa’nın rüya gibi şehirlerinde, rüya gibi 14 gece! Hayatınızda hiç yaşamadığınız tecrübeleri tatmak, her tatil döneminde yüzünüze yayılan geniş bir gülümseme ve tekrar yaşamak isteyeceğiniz anılarla hatırlayacağınız bir tatil fırsatı, çok uzağınızda değil.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*