7 gece 8 gün Malta Sicilya Turu

Bu zamana kadar hep yaz tatillerinizi Ege’de geçirdiyseniz bu kez sınırların ötesinde bir tatile gitmeye ne dersiniz? 7 gece 8 gün sürecek bir tur fırsatı ile tüm yorgunluğunuzu Avrupa’da bırakmak, döndüğünüzde sadece bol fotoğraf değil, şahane bir tatilin her anını da eşinize dostunuza anlatmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Güney Avrupa, sıcak iklimi ile yaz tatillerinin, balayının, küçük yurtdışı tatili kaçamaklarının vazgeçilmezi. Bu tatile bir de tur fırsatları ile çıkarsanız Malta’dan başlayıp Sicilya’ya uzanan bir tatil gerçekleştirerek hayatınızın en önemli, en özel tatillerinden birini geçirmeniz mümkün.

Tur ile daha önce hiç tatile çıkmadıysanız yurtdışını tur ile gezmenin tüm avantajlarını 7 gece 8 gün Malta Sicilya Turu yaparak anlayabilirsiniz. Birbirinden değerli topraklarda, hayalini kurduğunuz tatili yaşamanın aynı zamanda kültür birikiminizi artırmanın yolu bu tatilde saklı!

7 gece 8 gün Malta Sicilya Turu

Alman edebiyatçı Goethe’nin de söylediği gibi İtalya’yı anlamak istiyorsanız Sicilya’yı mutlaka görmelisiniz. Avrupa’nın en küçük, en şirin ve tatil denilince ilk akla gelen adalarından Malta’da tatil yapıp daha sonra Sicilya’ya uzanmak son derece keyifli olacak. Sicilya’nın güneyinde kalan adalar devleti Malta’yı ve Sicilya’nın o eşsiz doğasını aynı vize ile üstelik sadece 7 gecede gezmeniz mümkün.

İnternetten tur fırsatlarını araştırarak 7 gece 8 günlük Malta Sicilya tatili boyunca sizlere nelerin sunulduğunu, konaklama yerinizden uçak biletinize kadar tur ücretinin içinde ödeyerek çok ucuz ücretlere tatil yapmanın keyfini görebilirsiniz. Yurtdışı tatilinin bütçesini çok sarsacağını düşünüyorsanız, bu Malta Sicilya turu fırsatlarını gördükten sonra tüm fikriniz değişecek.

Avrupa’da tatil yapmak özellikle Güney Avrupa’nın eşsiz doğasında denize, güneşe ve kuma doymak isteyenlerin en lezzetli şarapları tadarak geçirecekleri bu tur boyunca Sicilya’nın tarihinden sanatına kadar pek çok alanında da bilgi edinme fırsatı sizleri bekliyor olacak. Gezip görülecek birçok tarihi turistik kültürel alanın yanı sıra doyasıya deniz ve güneş keyfi sunan Sicilya tatiliniz sona erdiğinde, dönüş yoluna çıktığınız ilk dakikalarda dahi bu tura bir kez daha katılmak için bahaneler üretmeye başlayacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*