3 Gece 1 Mayıs Tatilinde Brüksel Turu

Avrupa’nın en önemli şehirlerinden biri, aynı zamanda da Belçika’nın Başkenti Brüksel… Birçok önemli yapıya ev sahipliği yapan, aynı zamanda da şehir içinde bulunan turistik noktaları ile gezilip görülmeye değer yerler arasında, en çok tur fırsatlarının sunulduğu bölgelerden biri olarak anılıyor. Adı sık sık Benelüks turları ile anılan Brüksel, yılın neredeyse her dönemi dünyanın dört bir yanından gelen turistler ile dolup taşıyor. Siz, henüz Brüksel’i görmediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz demektir.

Gitmek istiyorum ama fırsatım yok, vaktim yok,  yıllık iznim bitti diyenler “kısmetse seneye” diyeceğimizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Çünkü Brüksel gezi turu yapmak için ne yıllık izne ne de bol keseden vakte ihtiyacınız var. Bunun için sadece 3 gün ayırmanız bile yeterli. Üstelik işlerinizi aksatmayacak, kısa bir resmi tatil gününde Facebook fotoğraflarınız ile iş arkadaşlarınızı şaşkına çevirmek istiyorsanız 3 Gece 1 Mayıs Tatilinde Brüksel Turu tam size göre!

3 Gece 1 Mayıs Tatilinde Brüksel Turu

Felemenkçe, Fransızca ve Almanca dillerinin konuşulduğu Brüksel’de tatil boyunca dil problemi yaşamadan dönmek, gezdiğiniz her yerin tarihi hakkında Google’da saatler harcamadan, sayfalarca Brüksel gezi rehberi okumadan gezmek istiyorsanız bunun tek bir yolu var; 3 Gece 1 Mayıs Tatilinde Brüksel Turu! Tam bir turist edasıyla gezmenize fırsat tanıyan, Brüksel’in tüm bilinmeyenlerini, bilmeniz gerekenleri, hakkında merak edilenleri araştırıp en detaylı şekilde önünüze koyan Brüksel Turu boyunca yapmanız gereken tek bir şey var; Keyfini çıkarmak!

3 gecede tatile mi gidilir diyenlere inat, en güzel tatile çıkmak için elinizi çabuk tutun. Sınırlı sayıda kontenjanlarda yer bulmak, bu sene Brüksel’e giden grubun içinde sizde olmak istiyorsanız tatil turu imkanlarını kaçırmayın. Uygun fiyata, ekonomik ve kaliteli tatilin tadını döndüğünüzde arkadaşlarınıza keyifle anlatmak, çektiğiniz fotoğraflar ile binlerce like almak için 1 Mayıs tatilini, evde televizyon karşısında geçirmek yerine harekete geçin.

Üstelik baharda Brüksel bir başka güzel! Sadece Belçika’nın değil, kısa süreli Batı Avrupa tatillerinin başkenti haline gelen Brüksel’de tadına doyamayacağınız, her fırsatta tekrar bir kaçamak yapmak isteyeceğiniz bir tatil sizleri bekliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*