Malta Adalar Arasında Vapur Turu

Orta Akdeniz’in en önemli ve en popüler tatil yerlerinden biri, Güney Avrupa’nın gözdesi ve Sicilya’nın da güneyinde kalan Malta, 5 takım adadan oluşan bir adalar devletidir. Avrupa’nın en küçük adası olmasına rağmen Malta, bulunduğu devletin en büyük adasıdır. Ondan sonra 5 takım adanın içinde büyük olarak Gozo ve Comino sayılmaktadır. Tarihi çok eski zamanlara dayanan Malta’da yapacağınız tur boyunca karşınıza birçok tarih esintisi çıkacak, tarihi ve kültürel açıdan oldukça doyurucu bu tatilde aynı zamanda Akdeniz’in şahane kumsalı ve denizinin de tadını doyasıya çıkaracaksınız.

Türkiye’den de yılın her dönemi çeşitli turların düzenlendiği bu bölgeye hareket ettikten ve tura başladıktan sonra diğer adaları merak ediyorsanız bunu başka bir sefere saklamanıza gerek yok. Tur içinde tur gezisi ile Malta adalar arası vapur turu imkanından yararlanabilir, yurtdışı tatilinizde adalar arasında kısa bir kaçamak gerçekleştirebilirsiniz.

Malta Adalar Arasında Vapur Turu

Akdeniz ikliminin hakim olduğu Malta’da yazlar oldukça sıcak geçmekte, kış ayları ise yumuşak havası ile insanların içini ısıtmaya devam etmektedir. Game Of Thrones dizisi ile popülerliği bir kat daha artan Malta’da yazları özellikle plajlarında neredeyse adım atacak yer bulunmamaktadır. Bu kalabalıktan bir parça uzaklaşmak için Malta adalar turu büyük bir fırsat olmaktadır. Ayrıca aynı vize ile çıktığınız kısa bu tur tatilinde farklı adaları görmek de büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Kendi imkanlarınız ile çıktığınız tur tatillerinde bu derece gezme fırsatı bulmanız mümkün olmayabilmektedir. Zamanın sizlere en mükemmel ve kusursuz tatili sunabilmek adına tüm detayları ile planlandığı Malta turları esnasında doyasıya vakit geçirebilirsiniz. Gece hayatını, lezzetli yemeklerini, güzel kumsallarını, Akdeniz’in serin sularını, tarihi turistik ve kültürel mekanlarını gezdikten sonra arta kalan zamanınızda kısa bir çevre adaları turlamak sizlere çok iyi gelecek. Çok uygun fiyatlara çıkacağınız bu adalar arası tur esnasında hem Orta Akdeniz’in sularında seyahat ederken tüm yorgunluğunuzu dindirecek hem de eşsiz fotoğraflar çekme şansı yakalayacaksınız. Bu tatil fırsatını daha fazla ertelememek için tur fırsatlarını araştırmaya hemen başlayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*