Marsilya& Nice Milano turu

Yurtdışında alışveriş yapmayı seven kişilerin tercih etmiş oldukları alışveriş noktalarından bir tanesi Milano’dur ve özgün tasarımları ile dikkat çeken Milano modası misafirleri kendisine çekmeyi her zaman başarmıştır. Kültürel bir geziye katılmak istiyorsanız yazmanız gereken yerler arasında Marsilya ve Nice kentleri bulunmalıdır. Hem alışveriş yapıp hem kültürel tarihi geziler düzenleyip hem de eğlenceli vakitler geçirmek istiyorsanız tur şirketleri ile görüşme yapabilirsiniz. Tur şirketleri tarafından düzenlenen Marsilya, Nice, Milano turlarına katılarak uygun fiyatlı tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Yaklaşık olarak 300 Euro’ya satın alabileceğiniz bu turların çıkış noktaları çoğunlukla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı olur.

İstanbul’dan çıkış yaparak Marsilya’ya geldiğinizde panoramik şehir turuna çıkacaksınız ve tur esnasında 19 yüzyıldan kalmış olan bazı tarihi yapıları görme imkanı bulacaksınız. Bunlar; Notre Dame de la Garde Bazilikası Marsilya Katedrali ve Eski Liman’dır. Sonrasında ertesi gün Marsilya’ya doğru yola çıkacaksınız. Burada isteyen misafirler Aix en ProvenceTropez ekstra turuna katılım yapabilirler. Bu turun ortalama fiyatı 50 Euro olacaktır. Grimaldi Şatosu mutlaka seyahatiniz sırasında görmeniz gereken yerler arasında bulunur burada Pablo Picasso’nun sanatsal eserleri sergilenir. Çiçek pazarı, Jean Medecin Bulvarı, Massena Meydanı, Nice Limanı gezilecek yerler arasındadır.

Ertesi gün nice den Milano’ya doğru yola çıkacaksınız. Milano’ya gidişle ekstra olarak yapılan San Remo ve Genova turuna katılım yapabilirsiniz. Milano’da; Milano Kalesi, Duoma, Lugano, Como Gölü mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Milano’da geçireceğiniz zaman içerisinde Como Gölü – Outlet ve Lugano Gölü turlarına katılım yaparak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Buzul Gölü olarak bilinen Como ve çevresini ziyaret etmek sizin için bambaşka bir deneyim olacaktır. Dünyaca ünlü markaların yer almış olduğu outlet alışveriş imkânını yakalayarak şık parçalar satın alabilirsiniz. Göl kasabası Lugano İsviçre’nin şirin kasabalarından bir tanesidir. Panoramik Milano gezisi sonrasında ertesi gün İstanbul’a doğru yola çıkacaksınız ve tur son bulmuş olacaktır. Yapacağınız otobüs transfer ücretleri tur ücretinize dahil olacaktır. Geziniz sırasında öğle ve akşam yemeklerinizi ücret sorumluluğunun size ait olacağını unutmamalısınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*