Tatil Dönemi Hollanda Turları

İstanbul veya İzmir gibi şehirlerden birinden Avrupa Birliği üyesi olan Hollanda ülkesine çeşitli turlar vasıtasıyla gezilerde bulunabilir veya tatil döneminizi buralarda geçirebilmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Tatil dönemleri içerisinde Hollanda’ya tur yapmak istiyorsanız, önceden rezervasyon imkânlarından yararlanmakta fayda olabilir. Tatil dönemi birçok kişinin aynı anda tatil yapmak isteyeceği, gerek yurtiçi gerek yurtdışı bir tatil yapmak isteyeceği bir dönem. Hem maddi olarak hem de istenilen yerde istenilen kadar bir gezi, bir tatil yapabilmek için yerler dolmadan önce erken bir tarihte rezervasyon işlemleri yapılmalıdır. Bu tur fiyatları 449€ ile 589€ aralığında değişmekle beraber, kalınacak gün sayısı, ne kadar erkenden rezervasyon yapıldığı ile ilgili de değişebilmektedir.

Bir Avrupa ülkesi olan Hollanda gerek tarihi dokusu gerekse modern dokusu ile ülkesine yapılan turistik geziler sırasında turistlerin yoğun beğenisini kazanmaktadır. Bu keyifli tatil veya geziyi yapabilmek için tek yapmanız gereken tatil döneminiz içerisindeki bir tarihte cebinize uygun olan turu seçmektir. Bu turlar sayesinde gezebileceğiniz yerler arasında Dam Meydanı, Kırmızı Fener Sokağı, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Leidseplein bulunmaktadır. Genellikle ilk gün, Amsterdam Merkezde bulunan bu yerler gezilip görülmektedir. İlk gün için bu mekânlar gezildikten sonra gezme ve alışveriş imkânları için gezginlere serbest vakit imkânı tanınmaktadır. Günün bitiminde iste yine tur paketi içerisinde bulunan otelde lüks bir konaklama ile beraber gününüzü tamamlayabilirsiniz.

Toleranslar ülkesi olan Hollanda’yı gezmek, ülke içerisinde vakit geçiren insanlar için oldukça ufuk açıcı ve keyif verici olabilmektedir. Hollanda turunun sırasında dilerseniz 60€ karşılığında Amsterdam kanal turuna katılabilirsiniz. Bunu yanı sıra dünyaca ünlü olan Hollanda’nın elmas fabrikalarını gezebilir, elmas işleme hakkında bilgilere sahip olabilir, canlı olarak gözlem yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra dünyaca ünlü Hollanda Peyniri’ni görmek için bizzat peynir fabrikalarına gidebilirsiniz ve oranın kokusunu da duyabilirsiniz. Ardından eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’a gidip oranın dokusunu inceleyebilir hatta meşhur Harin Balığı’nın tadına bakabilirsiniz. Balıkçı kasabasının ardından küçük bir ada olan Marken’e geçip orada yürüyüşler yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*