Promosyonlu Hollanda Turu

Ülkemiz içerisinden İstanbul ve İzmir gibi şehirlerden promosyonlu kampanyalardan yararlanarak bir Avrupa ülkesi olan Hollanda başkenti Amsterdam şehrine tur kapsamı içerisinde gidebilirsiniz. Bu turlar arasından seçeceğiniz herhangi bir Hollanda turu paketi içerisinde gün sayıları, kalınacak yerin kalitesi ve gezilecek yerler gibi değişkenlerin bulunmasından dolayı fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Hollanda turu içerisinde genellikle ilk durak Amsterdam olmaktadır. Bir Avrupa şehri olan Amsterdam’ın tarihi dokusunun hala taptaze olarak bulunuyor olması ve aynı anda modern dokusununda günden güne gelişiyor olması sebebiyle adeta bir görsel şölen sunmaktadır. Nehirlerden müzelere, müzelerden fabrikalara kadar ilginç bir turun sizi bekliyor olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Avrupa Birliği üyelerinden olan Hollanda tarihi dokusu, modern görünümü ile sizi beklemektedir. Tek yapmanız gereken cebinize uygun olan bir turu seçmeniz. Toleranslar ülkesi olarak adlandırılan Hollanda’yı gezmek, gezen insanlar için oldukça ufuk açıcı, çok keyifli bir etkinlik haline gelmektedir. Bu turlar içerisinde ilk gün genellikle Kırmızı Fener Sokağı, Kraliyet Sarayı, Rembrantplein, Leidseplein, Dam Meydanı gibi yerler gezilmektedir. Amsterdam’ın merkezinde bulunan bu yerler gezildikten sonra genelde sizler için gezme, alışveriş yapma faaliyetlerinizi gerçekleştirmek için serbest vakit verilebilmektedir. Günün sonunda ise tur paketi içerisinde bulunan otelde lüks bir şekilde konaklamaktasınız. Bu gibi etkinliklerin yanında bazen tur içerisinde olabilecek olan Amsterdam Kanal Turu yapabilirsiniz. Eğer tur içerisinde yok ise ücretini ödeyerek bu turlara katılabilme imkânınız bulunmaktadır. Kanal turu ücreti ise sadece 60€.

Bunların yanı sıra peyniri ile dünyaya nam salmış olan Hollanda’nın meşhur peynirinin yapıldığı Hollanda peynir fabrikalarını ziyaret edebilirsiniz. Bununla beraber yine dünyaca ünlü olan Hollanda elmasları hakkında bilgi almak, nasıl işlendiklerini görmek için bizzat elmas fabrikalarına gidebilirsiniz, canlı olarak görebilirsiniz. Şehir içerisinde gezerken gezintinizi kanallar aracılığı ile tekneyle yapabilirsiniz. Örneğin eski bir balıkçısı kasabası Volendam’a gidebilir, oranın limanını ve tarihi evlerini gezebilirsiniz. Kasabanın ünlü yemeklerinden Harin Balığı’nın tadına da burada varabilirsiniz. Bu balıkçı kasabasının ardından bir ada olan Marken Adası’nı ziyaret edebilir, bu küçük adada yürüyüşler yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*