Maxi Benelux – Paris turları Türk Hava Yolları ile Ankara hareketli

Türk Hava Yolları yolcularına sunmuş olduğu büyük uçuş ağı sayesinde yurt dışının pek çok bölgelerini uçuş yapabilme kolaylığını sizlere sağlayarak en çok tercih edilen firmalar arasında yerini alır. Yurt dışında tatil yapabilecek seçenekleri değerlendiren yolcular aile ortamlarına uygun olarak tatil planı yapmak isterler. Değerlendirmeler esnasında kendilerine uygun olan tatil seçenekleri arasında Paris seyahatlerine yer verirler. Eyfel Kulesi’nde Paris manzarası seyredebileceğiniz Disneyland’ta eğlencenin doruklarına çıkabileceğini Paris seyahatlerini tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin başkenti Ankara şehrinde bulunan Esenboğa Havalimanı vasıtasıyla Paris’e seyahatlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Seyahatleriniz in daha planlı şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız tur şirketleri ile anlaşma yaparak yaklaşık 1000 Euro’ya Paris turlarını satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları ile Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan çıkış yaparak başlatacağınız Benelüks – Paris turunuz Lüksemburg panoramik şehir gezisi ile devam edecektir. Lüksemburg’da Remich ve Schengen turuna katılım yapabilirsiniz bu tur ekstra bir tur olup fiyatı ortalama 20 Euro’dur. Lüksemburg’un ardından Amsterdam’a geçeceksiniz ve burada; Dam Meydanı, Ulusal Anıt, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağıve Çiçek Pazarı’nı gezme fırsatı bulacaksınız. Amsterdam’da düzenlenecek olan Amsterdam turu, Brugge turu, muhteşem Hollanda turu ücretlidir ve bu turlar 20 Euro ile 80 Euro arasında olacaktır. Amsterdam’ın ardından rüya Paris’e geçeceksiniz.

Paris’e seyahat düzenleyen firmalar tarafından size gösterilmesi gereken bazı yerler vardır. Bu yerler; Opera Meydanı, Tuilleries Bahçeleri, Zafer takı, Concorde Meydanı Askeri Müze, Louvre Sarayı, Meclis Binası, Madlen Klisesi, PetitPalais, Grand Palais, ComedieFrancais, Napoleon’un Mezarı, Eyfel Kulesi, Seine Nehri, Montmartre Tepesi, SacreCoeur Bazilikası ve Notre Dame Katedrali’dir. Ekstra olan turlara katılmak isteyen misafirler yaklaşık 80 Euro ödeme yaparlar. Romantik türlerin yanı sıra eğlence yaşamak isteyen kişiler Disneyland turlarına katılım yapabilirler. Masal şehri Disneyland’ta çeşitli aktivitelere katılarak eğlenme fırsatı bulabilirsiniz. Akşam eğlencesi yaşamak isteyen misafirler ise Lido Show turuna katılım yapabilirler. 60 sene boyunca devam eden danslı gösteriler Lido Show’da bulunur. Paris’in ardından çıkış yaptığınız Ankara yerine İstanbul’a gelerek turunuzu sonlandıracaksınız. İstanbul’dan otobüslerle Ankara’ya gidebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*