5* Dlx Nehir Gemisi Esprit İle Romantik Ren Nehri

İstanbul üzerinden gerçekleştirilen Türk Havayolları ekonomi sınıfı seferleri ile düzenlenen uçuşlarda limana transfer sağlanmakta ve 5 * Dlx Nehir Gemisi Esprit aracılığı ile oldukça güzel ve romantik bir şekilde Ren Nehri turu yapılmaktadır. Gemiye biniş Amsterdam kentinde yer alan limandan yapılmakta olup etkinliğin ilk günü Amsterdam bölgesinde panoramik şehir gezisi yapılacak ve ilk gün buradaki limanda demirleyerek geçirilecektir. Etkinliğin sonraki gününde ise Nijmegen limanına ulaşım sağlanacak ve arzu eden katılımcılar için ekstra bedel ödemek suretiyle Volendam turu etkinliği gerçekleştirilecektir. Gün sonunda ise tekrar Nijmegen kentindeki limana dönüş yapılacaktır. Turun sonraki gününde ise istikamet Almanya’nın Duesseldorf kentidir.

Öğle saatlerinde varış yapılan Duesseldorf ve Köln kentlerinde yapılacak ekstra geziler sonrası gece 03.00 sularında Koblenz şehrinde yer alan limana doğru harekete geçilmekte ve öğlen saatlerinde bu noktaya varış sağlanmaktadır. Koblenz ve Rudesheim bölgesinde romantik Ren Turu geçişinin ardından gün tamamlanmakta ge sıradaki rota ise Mainz şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Mainz bölgesinde yapılan 1 günlük konaklama sonrası Frankfurt kentinde yer alan havalimanına transfer sağlanmakta ve buradan da Türk Havayolları uçağı ile İstanbul’a dönüş gerçekleştirilmektedir. Turda kullanılacak geminin farklı bölümleri bulunmakta olup ödenecek ücret kalınan yerin kalitesine bağlı olarak artış göstermektedir.

Misafirler için dış kabin, dış kabin mini süit, mini süitfrench balkonlu 2. Ve 3.kat, mastersüitfrench balkonlu gibi konsept konaklama odaları bulunan gemilerde istenen bedeller tek kişilik odalarda bin 200 Euro seviyesinden başlayarak 2 bin 800 Euro dolaylarına kadar çıkabilmektedir. Çift kişilik odalarda kişi başına konaklama için belirlenen tutar ise 700 Euro ile bin 500 Euro arasında değişkenlik göstermektedir. 6 gece gemi konaklaması, panoramik şehir gezileri, zorunlu seyahat sigortası ve çeşitli gösterilerin dahil edildiği tur paketlerinde misafirler 300 Euro tutarındaki liman ve havaalanı vergileri ile ekstra turlar ve 125 Euro tutarındaki vize ücreti masraflarını ayrıca karşılamak durumundadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*