İzmir çıkışlı Fransa turu

Çocuklar için hediye planlaması yapan ebeveynler onun bambaşka bir deneyim elde edebilmesi için oluşturmuş oldukları tatil seçenekleri arasında Fransa ülkesini de ekleyerek çocuklarına Disneyland içerisinde eğlenme fırsatı verirler. Disney karakterlerini seven ve Karayip Korsanlarını izlemekten hoşlanan çocuklar unutulmaz bir hediye almış olacaklardır. Siz de çocuklarınıza böyle bir tatil seçeneği sunarak onların unutulmaz anlar yaşamasına olarak sağlayabilirsiniz. Disneyland’ta bulunan Karayip Korsanları Adası, denizaltı maceraları, uzaya yolculuk, üç boyutlu sinema ve bebekler dünyası sayesinde çocuklarınız yeteri kadar eğlenme olasılığı bulacaklardır. Çocuklarınıza böyle bir hediye vermek istiyorsanız tur şirketleri ile görüşme yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir’den çıkış yaparak Fransa turlarına katılım yapmak isteyenler İzmir Havalimanı’nın geniş uçuş ağı sayesinde çok kolay ulaşım yapmış olacaklardır. Çocuklarınıza özel düzenlemiş olduğunuz turlara Paris seçeneğini de ekleyerek eşinizle romantiklik dakikalar yaşama imkanı yakalayabilirsiniz. İzmir’den çıkış yaparak gerçekleştirmiş olduğumuz Fransa turları ne ekleyeceğiniz Paris şehri içerisinde Eyfel kulesini ziyaret ederek Paris’in muhteşem manzarasını izleyebilirsiniz. Paris’e gidildiğinde görülmeden gelinmemesi gereken yer Eyfel Kulesi’dir. Bunun yanı sıra üçüncü Alexander Köprüsü, ChampsElysees, Grand Palace, Napolyon’un Mezarı, PetitPalace, Giyotin Meydanı, Etoile Meydanı, Zafer Takı ve Louvre Müzesi de mutlaka ziyaret edilmelidir. İzmir’den çıkış yaparak düzenlenmiş olan Fransa turlarında Paris şehri konaklamaları sırasında bazı ekstra turlara katılım yapabilirsiniz.

Paris’te düzenlenen ekstra turlar; seine Nehri tekne gezisi Eyfel Kulesi gezisi, Montmartre Ressamlar Tepesi gezisi, Notre Dame Katedrali gezisi ve SacreCoeur Bazilikası turudur. Çocuklarınız Disneyland’ta eğlencenin doruğuna çıkarken eşiniz Paris şehrinde romantik dakikalar yaşarken siz de akşam saatlerinde düzenlenecek olan Lido Show turuna katılım yapabilirsiniz. Lido Show 60 yıl itibariyle devamlılığını korumuş olan gösterilerin bulunduğu bir eğlence turudur. Lido Show sayesinde eşsiz dans gösterilerini izleme fırsatı bulursunuz. Keyifli bir akşam da Fransız yemeklerini Fransız müziği eşliğinde yiyerek keyifli anlar yaşamanız mümkündür. Disneyland Paris gezileri sonrasında Brüksel’e ardından Amsterdam’a geçerek Fransa turunuzu devam ettirebilirsiniz. Bu iki şehir de görülmesi gereken yerler arasında bulunur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*